FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1177 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
zatrzymanie POlicIJ.. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "zatrzymanie POlicIJ.."   

gang3
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiec mam takie pytanie do ludzi ktorzy mieli kiedys dotrzynienia z takimi rzeczami..
Sprawa wyglada w ten sposob..!
MOj brat +9 innych sob szli sobie moj brat lekko pijany norlamnie szedl + 4 innych tesz tak troszke pijenaych+ 5 innych trzezwych kolegow..szli przez miatso wiczorem i na pasach jakis koles ktory jechal ze 3kolegami autem potracili jednego z kumpli mojego brata..i kumple i moj brat zaczeli cos tam do nich mowic a jeden z nich wypad i uderzyl jedenego z kolegow brata podkreslam pierwszy uderzy..kiedy zaczeli sie wszyscy..bic ( rozwalili nos jednemu z typow z auta) i dostali w cZ**ipe i zadzwonili na policje policja przyjechala i zawineli 4 kumpli+ mojego barta na dolek..oni zglosili sprawe o pobiciew... i moj brat siedzi juz w na tym dolku..od 23.30 wczoraj... mam takie pytanie co moze policja zrobic..za takie cos i ile bedzie jescze siedzial na dolku..kiedy jest szansa ze go wypuszczal... aha wszyscy ze 4+ moj bart sa pelnoletnii.
na dolku nic nie powiedzieli .. wiezli im komory i wszytsko do depozytu ...siedza w osobnych celach..
co o tym sadzicie..?? kiedy moze wyjsc i bedzie mial cos za cos takiego.. pozdro

PoZdro Dla kumatych...

trzy kawki
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

sadze ze beda zawiasy... jak sie nie myle(prosze mnie poprawic, bo nie siedze juz w temacie) bez nakazu aresztowania do procesu moga go tzrymac 48, na wniosek prokuratora sad moze kazac siedziec mu dluzej.... sproboj w dziale o prawie sie spytac

HisHignest
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

Przerąbana sprawa, bo jeżeli prali się w tylu, to jest już "bójka", nie pobicie, co wiąże się z tym, że wszyscy będą odpowiadali tak samo....

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

mogą go trzymać 48 godzin bodajże, ale zawsze mogą przedłużyć areszt, albo aresztować na 3 miesiące. W tym wypadku wydaje mi się jednak, że po złożeniu zeznań go wypuszczą.

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

Oruniak
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdopodobnie po dołku normalnie go wypuszcza
a na dolku moze siedziec do 72 godzin

...Moim Bogiem Jest Zielony Pan...Owiniety W Biały Szal...Nie Prowadz Z Nim Gadki...Tylko Go Pal...

Znawca -

Neo3
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie o wspoludzial moze byc oskarzony.

MotorSport Technology.

Ekspert -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

i jak będzie rozprawa to pewnie do jej rozpoczęcia będzie się musiał meldować na komendzie co jakiś czas

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

gang3
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja tego nie rozumie...bo.. ten typ z auta pierwszy uzerzyl..podniosl reke takze... oco im chodzi... hyba powinien ten zlozyc skarge co dostal 1... po***a**ne to prawo..

aha zaznaczam jescze ze zaden z kumpli + moj brat nie byli nigdy karani...

Zmieniony przez - gang3 w dniu 2006-11-04 12:30:43

PoZdro Dla kumatych...

--Netter--
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

zawieszenie bądź 2 dni za kratkami, tak sądzę

Ekspert -

HisHignest
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jak o współudział ? O udział w bójce po prostu A to jest kicha, no ale zależy czy mają miejsca w więzeniach, jaką ma przeszłość, i od tego co zezna druga strona, jeżeli w ogóle zezna..

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 4 listopad 2006 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

do 48 trzymają to raz
dwa wcale zawiasów nie musi dostać

i generalnie jest tak
że na POCZĄTKU ten kto wzywa polcje jest poszkodowanym

Zmieniony przez - Maciej_TBS w dniu 2006-11-04 12:38:22

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

zatrzymanie POlicIJ..

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Komórka | Dziary | Skwierzyna 6 maj | No to mam 18 lat... | _NOWY_ | Wypalanie | TOTO-MIX - PIŁKA NOŻNA | Heeeeeeeeeeeeelp! | Kamień, papier, nożyce | Torrent | Rysunek techniczny | Głupi post - kolor włosów ;-) | Dzień Kobiet - życzenia | PP | design | Wirus? | fundusz gwarancyjny | rzym dla | wysięgnik | ile wytrysków | morze | 530d | bejbi blues | salvador | polska pruszkowska | strony podobne roksy | Midi | oskary | nls | doping mózgu | w co ona gra | oscar | ekstrema | regulamin ogólny sił zbrojnych | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.