FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1571 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
zatrzymanie na 48 
[powiadom znajomego]    
Autor "zatrzymanie na 48"   

goscha1007
 Wysłana - 26 czerwiec 2008 01:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Mam prośbę do osób mogących mi pomóc! Dzisiaj do południa zatrzymano mojego młodszego brata za niby handel środkami odurzającymi! Mieliśmy na chacie rewizje, przeszukano całe mieszkanie i nie znaleziono w sumie nic, piszę w sumie nic bo jedynie zatrzymali jego jakieś dopalacze z siłowni(odżywki) i wagi jubilerskie. Brat nawet nie posiadał przy sobie telefonu z aktualną kartą sim. Proszę niech ktoś kompetentny mi poradzi co ja mam robić, czy iść na policję i się dowiadywać co z bratem się dzieje, czy przeczekać te 48 godzin?! Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź!

załamana siostra:(

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zatrzymanie na 48

Warto przeczytać: fundusz emerytalny | co grozi za rozpowszechnianie wizerunku ? | Co mi za to grozi | Prawo Administracyjne - Referaty | Wykroczenie | Niezapłacone Mandaty !!! Komornik | patent na reklame ? | odszkodowanie amputowanego palca ;( | NIP dla 18latka | List z prokuratury o wojsko Potrzebuje pomocy! | eMakler w mbanku? czy utrzymanie coś kosztuje? | strazak w kazdej firmie? | pytania odnośnie zasad funkcjonowania firmy | Zatrudnienie syna w firmie | pytanie | POMOCY!!! Odpady samochodowe | Hanna żudziewicz | powitania | nadpotliwość | opowiadanie erotyczne mama ciąża | znane nago | smutna twarz | und herr dog | bracia | Swiety jestes | mateja | jagiełło | 126p | pyralgina na sex | anna tarnowska | full frontal | rezus | WSO 2016 | WSO 2016 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.