FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6231 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
zatrzymany za narkotyki 
[powiadom znajomego]    
Autor "zatrzymany za narkotyki"   

-j451u-
 Wysłana - 21 lipiec 2008 23:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
mam ogromny problem. w sobotę zostałem zatrzymany przez ochronę na dyskotece. zostałem przeszukany, znaleziono przy mnie 18 woreczków z marihuaną i 7 tabletek ***tasy w tym jedna pokruszona. Właśnie wyszedłem z 48h. Wcześniej nie byłem karany, mam 19 lat, złożyłem wyjaśnienia. Dodatkowo w domu znaleziono 29 woreczków z marihuaną. Łącznie wyszło ok. 20 gram marihuany i 7 tabletek ***tasy. W domu jeszcze znaleziono ponad 120 pustych 'samarek' strunowych. Zeznałem że sam ćpam i to wszystko jest dla mnie, że miałem zamiar to zjeść i spalić na tej dyskotece. Oczywiście podejrzewany jestem o handel........ nie sprzedawałem - nikt mi nie wierzy; zresztą nie dziwię się temu.
Bardzo proszę o pomoc czy mam szansę na wyrok w zawieszeniu. Oczywiście nie będę udawał anioła. Co się stało to się nie odstanie. Dosłownie moim marzeniem jest teraz dostać wyrok w zawieszeniu, żebym mógł jakoś w miarę żyć normalnie, iść na studia i do pracy. Byle nie iść siedzieć... z dragami to jest koniec do końca życia. Nic tak nie może oduczyć od ćpania jak taka sytuacja :(. Żałuję tego że wogóle znalazłem się tam, ale co ja mogę teraz zrobić...
Pozdrawiam
i dziękuję osobom które są chętne pomóc mi jakąś radą.

Dostałem bana na starym koncie za darmo (j451u). Może mi ktoś je 'odbanować'?

worldwar
 Wysłana - 22 lipiec 2008 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

Za taką ilość możesz dostać sanki. Mój znajomy dostał rok za podobną ilość ( tyle, że miał przy sobie jeszcze scierwo i kilka innych rzeczy ), odsiedział 5 miesięcy. Jeżeli będzie naprawdę źle to powiedz, że chcesz Monar. Zawsze to lepsze niż kraty. Dragi to śliski interes, ****a warte ryzyko. Nie przyznawaj się do handlu, przy takiej ilości możesz "udowodnić" że to na własny użytek, chociaż problemem może być to, ze towar był już poporcjowany.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

booe
biały miś
 Wysłana - 22 lipiec 2008 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

dobry adwokat to podstawa
przy gorszych sprawach zdazaly sie zawiasy. ale jak by nie bylo, trudno bedzuie ci sie z handlu wymigac, jezeli papuga ukladow miec nie bedzie

-j451u-
 Wysłana - 22 lipiec 2008 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

niestety nie mam pieniędzy na adwokata :( nie pracuję nigdzie, a na pomoc rodziców nie mam co liczyć :(
w polsce też jest coś takiego, że można dostać obrońcę z urzędu?

worldwar
 Wysłana - 22 lipiec 2008 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Tak oczywiście, możesz dostać z urzędu.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

mlkv
 Wysłana - 22 lipiec 2008 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Moje odpowiedzi w dziale w którym z początku założyłeś ten temat.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Pampers88
 Wysłana - 22 lipiec 2008 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

Przepraszam dobrze zrozumiałem? Ochrona tej dyskoteki Cię przeszukała i to ona przy Tobie znalazła te dragi ? TO już jest jakiś pkt zaczepienia, bo z tego co mi wiadomo nie mieli do tego prawa i możesz sie wyprzeć ze to co znaleźli przy tobie w klubie było twoje. A to co znaleźli w domu na własny użytek czujesz się uzależniony dużo palisz - kupujesz w hurcie bo taniej.

Kasują nam posty, usuwają tematy. Używają siły, bo wiedzą, że MAMY RACJĘ!

-j451u-
 Wysłana - 22 lipiec 2008 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

już sie przyznałem że to moje

gdybym wiedział, że ochrona nie może przeszukać, to bym im powiedział jedno słowo na WYP..., najwyżej bym wrócił mocno oklepany do domu, ale wolny... :(

Pampers88
 Wysłana - 22 lipiec 2008 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co wiem zeznania można odwołać, najlepiej zrobisz gdy skontaktujesz się z jakimś adwokatem chociaż po poradę co w tej sytuacji zrobić, powiedz mu koniecznie o przeszukaniu przez ochroniarzy!

booe
biały miś
 Wysłana - 22 lipiec 2008 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli znalezli u niego w domu cos, to akurat przeszukanie ochrony nie ma tu nic do rzeczy

Pampers88
 Wysłana - 22 lipiec 2008 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ale booe czy nie mógł by zeznać że to nie jego że ktoś mu to mógł podrzucić podczas tego bezprawnego przeszukania, a w domu miał na własny użytek? Czy to raczej nie przejdzie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zatrzymany za narkotyki

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: 80000zł długu | Paczka do USA | Partie i organizacje polityczne | Marsz Równości w Poznaniu | Polskie portale zajmujące się polityką międzynarodową | Prokuratoria generalna | NOWY MODERATOR POLITYKI | "dokonania" marka belki | SOCJALIZM a demokracja socjalna? wassup ? | Co będzie w końcu z tą Ukrainą? | Zróbmy sobie test | Kryminalistyka | Welcome Back! | Jak napisac pismo o wypłacenie wynagrodzenia | Powitanie i propozycja :-) | praca w okresie urlopu wychowawczego | magda modra | krakow | pobili | zdjęcie dona | buty do biegania | boe | plecak | przepisanie ziemi rolnej koszty | kingkong | lukasz2 | rafi | wykrywacz | sprinter | sebasket | erohus | erohaus | praCA DYPLOMOWA | cebul | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.