FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2408 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
zaufanie, którego brak 
[powiadom znajomego]    
Autor "zaufanie, którego brak"   

punka
 Wysłana - 15 październik 2005 20:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

nie potrafie chyba nikomu zaufać...czasami jestem aż za bardzo łatwowierna, ktoś mi coś powie, a ja głupia wierze. ale jesli chodzi o zaufanie to poprostu już chyba nei potrafie. za bardzo sie przejechałam na niektórych ludziach i teraz jestem ostrożna. choc kiedys ktos mi powiedział : ufaj ludziom. heh moze to była babcia, która żyła w czasach keidys ludzie jeszcze nie byli tacy fałszywi i egoistyczni.
to, że ja nie potrafie zaufać to jeszcze nic. najgorsze jest to ze rodzice kompletnie mi nei ufaja. codziennie mam prze***ane w chacie ze jestem nacpana pijana. a ja w zyciu nei cpalam. jedynie co do picia...to w sylfka:/ źle sie czuje przychodzac do domu, bo wiem ze nei wracam do domu i wzyscy sie ciesza..tylko odrazu patrza mi w oczy i na ręce:/
eh zaufanie....co to jest?????????

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 16 październik 2005 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Heh..skad to znam. Raz bylo tak, ze gdy przyszedlem bardzo zmeczony do domu to stara podeszla i sie pytala czy nie cpalem
Zaufanie...co to jest ?
Nie ufam nikomu, niech tak pozostanie. Zapamietaj sobie
"przyjazn to milosc, milosc to przyjazn"
Przyjazn, czyli zaufanie
Pozdrawiam

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

Methos
 Wysłana - 17 październik 2005 08:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez jestem chyba zbyt ufny (i choc zycie dało mi po dupie i mimo iż chyba niepowienem juz zaufac nawet -> świętemu ) to to sie we mnie nie zmienia... ufam dalej... choc juz teraz uważam komu...

jedno wiem... na zaufanie trzeba sobie zasłuzyc... i to co się budowało latami... moza w jednej chwili przekreslic... a odbudować... jest baaaaardzo trudno... czasami to niemozliwe

Zmieniony przez - Methos w dniu 2005-10-17 08:38:53

Ekspert -

KA - HA
 Wysłana - 17 październik 2005 09:41      [zgłoszenie naruszenia]

hmm....ciagle sobie powtarzam TRUSTno1 , a ciagle ufam... i po co mi to?...

Commit a sin twice and it will not seem to you a crime...

matyldaprj
 Wysłana - 21 październik 2005 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wiele razy zaiwedziono moje zaufanie.Teraz już nie obdarzam nim przypadkowych osób.Przekonałam się,że naprawdę mogę ufać tylko niewielu przyjaciołom,sprawdzili się w najgorszych sytuacjach dotąd,ale nigdy nie wiem czy tak będzie zawsze.W miłości nie ufam i chyba nie zaufam już nigdy,za bardzo się boję.To przykre,że świat pełen jest cynizmu i obłudy...

hic et nunc
semper et ubique

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 27 październik 2005 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedy zostaje się zdradzonym przez najbliższe, najbardziej zaufane osoby, wtedy zaczyna się zastanawiać nad tym, komu ufać. Na szczęście mnie jeszcze parę osób godnych temu pozostało...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Woozie
 Wysłana - 27 październik 2005 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba uwazac i tyle !! nie mozna ufac kazdemu i na pewno nie na 100% człowiek jest tylko człowiekiem

JUSTICE IS BLIND

NATASZ
 Wysłana - 27 październik 2005 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

mam to samo.. juz zbyt dlugo.. strasznie mnie to meczy

]:->

Los sprzyja odważnym

Corvinus
 Wysłana - 2 styczeń 2008 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

ale jak to nikomu zaufac? troche nie rozumiem jak tak mozna zyc?:/
uwazasz ze cale zycie, wszystko co sie dookola Ciebie dzieje to jedno wielkie klamstwo? ja bym sie "zabil" chyba... sluchaj no.. nie mozna, rozni ludzie sa, nic sie na to nie poradzi... Uwazam ze lepiej dac szanse niz od razu skreslic...

Czyń swoją Wolę jest całym Prawem

dragon7
 Wysłana - 2 styczeń 2008 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

ufac czy nie ufać - to dylemat ludzi słabych... ufaj jesli masz sile

Znawca -

Nonsens
 Wysłana - 2 styczeń 2008 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzi którym mogę zaufać w najważniejszych dla mnie sprawach zliczę na palach jednej ręki. Wychodzę z założenia że nie liczy się ilość ale jakość.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zaufanie, którego brak

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Chrzescijaństwo przeznaczone do manipulacji? | UWAGA! Zmiana podpisu pod działem | Czy Szatan Może być zbawiony? | Believing without belonging. | Co jest ? Czy to normalne ? | ratuuuuunkuuu! filozofia:DDD | Miłość od pierwszego wejrzenia | Czy opłaca sie pójść do psychologa? | Jak przekazać info o śmierci bliskiej osoby | Psycholog - co? jak? gdzie? | Błyski | Czuje sie jak wrak człowieka | *Potega Podswiadomosci* | Amotywacja... | Po co to wszystko? | Co by było, jakby nic nie było! | marta karpacz | marta puck | puck | tuning kompa | kicia | mieszkanie razem | plik z pdf do powerpoint | ksw23 | rozstępy | ksw | ksw online | bubble blonde | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.