FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1671 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
zawiadomienie o wykonaniu środka karnego 
[powiadom znajomego]    
Autor "zawiadomienie o wykonaniu środka karnego"   

sokzrurka
 Wysłana - 19 maj 2010 14:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, otrzymałem ze starostwa powiatowego z wydziału komunikacji i transportu zawiadomienie o wykonaniu środka karnego.

Interesuje mnie zdanie w którym odnosi się ono do wyroku sądu skazującego mnie "na środek karny w postaci zakazu prowadzenia pojazdów w zakresie kategorii B na okres 10 mscy"
a także orzeczono zakaz ubiegania się przez ten okres o prawa do prowadzenia pojazdów silnikowych.

Czy dobrze rozumiem że nie mam zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, czy może jest tak dlatego że pismo odnosi się tylko do środka karnego za który w pewien sposób odpowiada?? Wiem, że treść wyroku mogę sprawdzić w sądzie, jednak mam do niego trochę daleko i zastanawiam się czy jest inny sposób żeby zorientować się jaki zakaz wobec mnie orzekł sąd (np czy policja udzieli mi informacji co widnieje u nich w komputerze)
pozdrawiam

Zmieniony przez - sokzrurka w dniu 2010-05-19 14:19:45

chcesz więcej - płać więcej

baruch
 Wysłana - 19 maj 2010 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

czarno na białym: zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w zakresie kategorii B.

brak czasu

Specjalista -

sokzrurka
 Wysłana - 20 maj 2010 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Panie baruch. Ja też to widzę, ale to zawiadomienie o wykonaniu środka karnego i czy jest Pan pewien że ono że tak powiem "wyczerpuje" całą treść wyroku, czy może odnosi się tylko do tego środka za które jest odpowiedzialny wydział komunikacji (czyli np. że może być tak - zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, to informują mnie tylko o tym że zabierają jedyny dokument który mi na prowadzenie kat. B pozwalał )

mlkv
 Wysłana - 20 maj 2010 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Sąd nie powinien, ale może wydać informację telefonicznie jeśli powołasz się na określone dane sprawy ( imię, nazwisko oskarżonego, sygnatura akt, data rozprawy ). To by wykluczało konieczność podróży.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

sokzrurka
 Wysłana - 20 maj 2010 13:25       [zgłoszenie naruszenia]

dzwoniłem, ale miła Pani powiedziała że się muszę stawić :/ trudno, może dzisiaj mi się uda tam zawitać.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zawiadomienie o wykonaniu środka karnego

Warto przeczytać: Umowa kupna-sprzedaży działki ogrodowej | Islam - podstawowe informacje | porada prawna | prawo autorskie | Współczesna propaganda i zakłamywanie historii | Źle wypełniony mandat | sędzia i prokurator - testy psychologiczne?! | SALVIA DIVINORUM | Odszkodowanie, wypadek poza szkołą | Pajaki weze i te sprawy?? | Pilna pomoc -wojsko III | Kaczyński pojedna się z Tuskiem? | O dzieciach | ZŁODZIEJSKIE PAŃSTWO - ZUS | KIEROWANIE W STANIE NIETRZEZWOSCI | Realizacja czeku | Syreny | rolki | golarka | żmuda | roboty | blok ekipa | body factory | sex w szkole | buraka | playmates | rezerwa | fala | ona ma chlopaka | sieryj | za bogaty | adexn | ginekolog | zdjecia z imprez | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.