FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4122 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
zawod milosny 
[powiadom znajomego]    
Autor "zawod milosny"   

Pyszny...
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba więcej jest dobrych dziewczynNiż tych nie dobrych

Tex31
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Kasa też ważna, ale żeby to był cel życia, to chyba ubogo by było troche. Chyba że kasa traktowana jako sposób na znalezienie miłości, hehe. Tylko hvjowo wiexdzieć że laska leci na Twoja kase a nie na Ciebie.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

kropka5.21
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

no ja niestety mam kumpele, która ma określony obraz faceta ( ogołnie wymagania nei z tej ziemi ;) ) .. naciekawsze było dla mnie stwierdzenie, że jej facet musi duzo zarabiać, tak by sama nic nie musiała robić, i lepiej, żeby jeździł często na delegacje ;)

Zastanawiam się tylko po co?:) jemu daje przyzwolenie, czy sama chce mieć wolną rękę ... tu o miłości chyba nie warto wspominac... :/

_leer_
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba więcej jest dobrych dziewczyn

Na prawdę chciałbym żeby tak było. Ale nie jest :(

Kasa też ważna, ale żeby to był cel życia, to chyba ubogo by było troche. Chyba że kasa traktowana jako sposób na znalezienie miłości, hehe. Tylko hvjowo wiexdzieć że laska leci na Twoja kase a nie na Ciebie.

Laski bardzo często mylą miłość do pieniędzy z miłością do faceta. I prawda jest taka, że każdy kupuje sobie kobietę, tylko forma zapłaty jest różna. Taka jest brutalna prawda.

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

powiem wam, nie idźcie tą drogą

co to się z tymi ludźmi dzieje, przewartościowanie wszystkiego, niedługo najważniejsze w życiu będą pokemony,

wyścig za kasą, niewiarygodna chęć posiadania, czy nie można zrozumieć, że pieniądze to nie wszystko??

Zmieniony przez - fenol_one w dniu 2009-04-18 18:08:54

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

kropka5.21
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

zaczęłam sie zastanawiać czym mnie można byłoby kupic... haha :D

Pan_kracy
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - Pan_kracy w dniu 2009-04-18 18:19:38

Daer
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

_leer_, na ogół się wiązałem z majętniejszymi ode mnie (tzn. mającymi bogatszych rodziców, bo albo nie pracowały, albo pracując mniej ode mnie zarabiały) - więc nie zgodzę się, że liczą się tylko pieniądze

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 10:06      [zgłoszenie naruszenia]

ja z kolei nie miałam faceta, który by więcej ode mnie zarabiał

Ekspert -

White_Rose
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

I prawda jest taka, że każdy kupuje sobie kobietę, tylko forma zapłaty jest różna. Taka jest brutalna prawda.

uważasz ze kazda kobiete mozna kupic?

Optymizm to wiara, która prowadzi do osiągnięć :D

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zawod milosny

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: kocham ja ale tak nie moze byc | emocje vs. rozum | Czy dobrze robie?? | Jak sprawdzić czy jej zależy? | Jak to zinterpretowac | Przespać się z Nim? | co poczac :// | opowiem Wam niesamowitą historie. | koleżanka z pracy | dziwna sytuacja z byłą | O co jej chodzi? | Jak ją odzyskać ? | Jaki film na spotkanie ? | Taka sprawa | Gdzie te kobiety....yyy! ....prawdziwe takie!! | zerwała:( | joma hispalis | zajac | aneta zając playboy | playboyu | aktorki i piosenkarki polskie | fredens | aneta zajac | lipno seks | biegam aby | zajac playboy | garbaty nos | silnik 16 audi | polskie aktorki sex video | Usuwanie migdałków | gianna | Urolog wieliczka | aneta zajac playboy | rinokot marta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.