FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1943 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
zbiorniczek - prezerwatywa 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "zbiorniczek - prezerwatywa"   

Gerbek
 Wysłana - 27 maj 2007 22:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Po odbytym stosunku często ejakulat nie zostaje w zbiorniczku, tylko rozlewa sie po bokach, miedzy gumka a penisem. Później mam obawy, czy nic nie wydostało sie z prezerwatywy :-/

Kwestia wprawy, prawidłowego użytkowania? Miał tak ktoś?

hallucyon
 Wysłana - 27 maj 2007 22:54       [zgłoszenie naruszenia]

jak posuwasz, a raczej usilujesz posuwac, laske po wytrysku, miast wyjac penisa, to bedziesz tak mial
ewentualnie zle zakladasz garnitur

oraz:
jest do tego podwieszony temat pt. "prezerwatywy"
[http://www.insomnia.pl/temat173465-strona6699/#eot]

watek zamykam

Zmieniony przez - hallucyon w dniu 2007-05-27 22:55:40

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

zbiorniczek - prezerwatywa

Warto przeczytać: bi???? | Szukam tańszego odpowiednika maxatinu. | Skutki Uboczne? | Pytanko do Pań | Prezerwatywya, prostytutka, hiv | Przewartosciowane kobiety | Stanik | Zostać dłużej z laską na imprezie? | blokada fizyczna bądz psychiczna?;/ pomocy | podajcie dobry przepis na laske! | Małe jądra | On nie chce mnie pieprzyć | Słaba stulejka a prezerwatywa | pytanie | Rekord w ilości stosunków! :) | Szukam | dla swoich | marcin szabelski | adept | praca w fm | redtube | kabała | abstrakcyjny | figura playboy 2008 | wierzbicka | kiedy rozmawiac z synem o seksie | paranoja | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | na wspólnej | slaba erekcja | na jakich uczelniach w warszawie można studiować dietetykę | jak poznać że dziewczyna jest zainteresowana | wiarzbicka playboy | wazelina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.