FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1319 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
zbyt silny wplyw. 
[powiadom znajomego]    
Autor "zbyt silny wplyw."   

bommbi
 Wysłana - 26 sierpień 2010 15:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam problem natury egzystencjalnej.
jakis czas temu przeczytalam ksiazke , miala mi ona pomoc w umocnieniu pewnosci siebie a uniezaleznieniu od mezczyzn. najgorsze to ze sie udalo bardziej niz powinno. choc caly plan zalozony sie powiodl to pojawily sie skutki uboczne. zaczelam traktowac mezczyzn jak podgatunek, istoty fizyczne, bez zadnych uczuc. przeszkadza mi to bo potrafie byc msciwa, wredna, bezczelna. "niemila" juz dawno jest poza poziomem. nie umiem sobie z tym poradzic. stalo sie dla mnie dziwne, gdy chl jest smutno lub przykro. nie potrafie byc szczesliwa przez to, ze sprawiam przykrosc innym osoba. zostawienie przez chl na ktorym mi zalezy nie pomoglo, wrecz pogorszylo. slaby kontakt z przyjaciolmi, rodzina tez. jakby mi ktos zamrozil pol serca i przy okazji rozumu, bo nie umiem sie przekonac do milosci. a zakochana bylam, tylko co z tego jak przez 5min potrafilam byc suka i popsuc budowany caly dzien dobry humor. a wszystko zmienila tylko jedna ksiazka.
czytanie innych, ktore mialyby mi pomoc nic nie dalo, jakbym sie zamknela.
potrzebuje, musze to zmienic. zwlaszcza ze cenie mezczyzn i potrzebuje ich.

FastDiesel
 Wysłana - 26 sierpień 2010 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

chl - wyjaśnienie co kryje ten skrót, dużo pomoże w zrozumieniu problemu.

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

bommbi
 Wysłana - 26 sierpień 2010 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

chl- chlopak, z ktorym bylam od kilku lat. mielismy wspolne plany, jestem dorosla (+20) osoba. ksiazka mnie strasznie zmienila, zaczelam byc nie dowytrzymania i mnie zostawil. nie pomoglo, raczej jeszcze bardziej pogorszylo sprawe

Bubelos
 Wysłana - 26 sierpień 2010 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

skoro znasz swoje wady, to pracuj nad sobą, nie posiadamy składu mikstury, które Cię zmieni.

Oski_m
 Wysłana - 26 sierpień 2010 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

Pakuj książki do gimnazjum. Ludzie powyżej 13 lat nie używają takich głupich skrótów.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

bommbi
 Wysłana - 26 sierpień 2010 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

wszyscy ludzie uzywaja skrotow. dlatego wciaz sie je wprowadza- z praktycznego uzytku.

Oski_m
 Wysłana - 26 sierpień 2010 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie takich. Podobnie jak kretyńskie "sb" które ma oznaczać "sobie".

Zmieniony przez - Oski_m w dniu 2010-08-26 16:24:51

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

natasha22
 Wysłana - 26 sierpień 2010 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

dorwałaś mózgo***a a nie pożyteczną książkę. kieruj się własnym rozumem swoimi uczuciami a nie kartkami papieru.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn

impossible is nothing...
The wall is in your mind, not your body

szowar
 Wysłana - 26 sierpień 2010 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

co to za książka jakaś biblia w kobiecym wydaniu ?

Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 26 sierpień 2010 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Naucz się panować nad swoimi emocjami. To nie żadna książka stworzyła problem, tylko Ty jesteś zepsuta i to sprawiło, że przyjęłaś takie a nie inne zasady. Winy zacznij szukać u siebie.

Jeśli chodzi o zachowania z dupy to zacznij się kontrolować, odpuść rozemocjonowanie się i zbedne fochy.

I przestań zadawać się z ciapciakami, którzy nie potrafią Cię postawić do pionu.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

wasiut15
 Wysłana - 26 sierpień 2010 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jaka to książka?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zbyt silny wplyw.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Im dluzej kogos nie widzisz... | Skąd w nas pęd do cierpienia? | święta bojaźń | Przejście na inną wiarę. | krzyż na piersi | ebook hellinger | sens nieba i piekła | Byłem o krok od nawrócenia. | Inteligencja emocjonalna | Czegoś brak. | Pewność siebie - wiecie coś na ten temat? Podzielicie się?:) | Calkowita lipa | Ksiądz Stefan Łuskina XVIII-wieczny ojciec redaktor | ludzie niepełnosprawni psychicznie, a dzieci | Żyjąca Legenda Bezemocji | Medytacja LEKIEM na depresje....? | łukomska | pismo o zwrocie pieniedzy | jak napisać pismo o wypłacie wynagrodzenia | wiórach inso | wióry | mundury | wiory | inso wióry | fałszywy dokument | tożsamość | królewna siedmiu | 68beton | DjRafi | klub | clubbing | tanczenie w klubie | taniec | PabloKowo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.