FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1699 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
zdania złożone :PRACA DOMOWA NA JUTRO 
[powiadom znajomego]    
Autor "zdania złożone :PRACA DOMOWA NA JUTRO"   

kargol95
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 19:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

nazwij i zrób wykres do zdań :

Boję się jednak że zostanę odrzucona jako osoba , z którą nie warto się przyjaźnić , ponieważ nie mam pojęcia o najnowszych trendach .

i

Zdarzają się dziewczyny , które chcą być modne i do szkoły przychodzą umalowane , jakby wyszły na chwilę z dyskoteki /.

Paczek_90
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Malevin
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

A czy ktos moglby mi wyjasnic po co rysuje sie te wykresy?
Bo generalnie zawsze mialem z tego pale w gimnazjum

w liceum zniknal glupi zwyczaj, do niczego ta wiedza nie przydala mi sie

Shirru

Waszka G

Wysłana - 9 wrzesień 2010 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Pytanie o sens 90% tematów poruszanych na j. polskim, to tak jak pytanie "Skąd się wziął bóg?" na religii.

INSOMNIA
 Wysłana - 9 wrzesień 2010 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

po to rysuje się te wykresy, żeby nauczyć tempych chvjów prawidłowej interpetacji tekstu... rozkładając na czynniki pierwsze sprawdza się czy uczeń potrafi zrozumieć sens, dojść do której części zdania odnosi się jedna z jego części, stwierdzić co w danym zdaniu jest najważniejsze w odbiorze itp.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 9 wrzesień 2010 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

Mu chodzi bardziej o to po co się rysuje te schodki. Sam rysunek interpretacji nie uczy tylko sprawdza czy już rozumiesz, ale ogólnie chodzi o to, że za pomocą rysunku jasno widać co jest nad czym, a co pod czym, przez co łatwiej zapamiętać, co jest nadrzędne, a co podrzędne. Jest jasno, czytelnie i graficznie przedstawione, a nie pomazane nad danym zdaniem To trochę tak jakbyś się zapytał po co się rysuje większość wykresów na matematyce oraz jakichś rzutów figur, skoro dane liczbowe są podane przeważnie i można bez wykresu czy figury wszystko obliczyć

Sens wszystkich tematów poruszanych na języku polskim jest, tylko trzeba pomyśleć pod innym kątem niż ciągle tylko "Jak tą wiedzę wykorzystać w codziennym życiu?", bo w takim rozumowaniu ogólnie nauka w szkole powinna się skończyć po opanowaniu czytania, pisania i prostych działań matematycznych

Oraz Pączek:

JESZCZE RAZ WKLEISZ TU GDZIEKOLWIEK JAKIŚ LINK Z GOOGLE I WYPJERDALAM CIĘ NA HAREM NA TYLE, NA ILE MI WSKOCZY W PANELU-ILE MOŻNA, TO NIE JEST DZIAŁ WYSZUKIWARKA, CHCESZ POMÓC TO PISZ COŚ SAMA.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2010-09-09 12:49:40

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 9 wrzesień 2010 12:56     
 Usunięta przez Don quixet za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 9 wrzesień 2010 13:04     
 Usunięta przez Pan Śmierć za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 9 wrzesień 2010 13:22     
 Usunięta przez Don quixet za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 9 wrzesień 2010 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Pączek - możesz składać mi dary wotywne, albowiem wstawiłem się za twoim dupskiem, a Śmierć okazał łaskę.

Paczek_90
 Wysłana - 9 wrzesień 2010 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Don dziękuję
Śmeirciu przepraszam juz nie bedę... Ale szlag mnie trafia jak widzę, że ktoś wstawia zdania-i weź no zrób-a w necie pełno wskazówek jak....
Dziekuję za łaskę

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zdania złożone :PRACA DOMOWA NA JUTRO

Strony: 1 2

Warto przeczytać: [pol] Zad: NAPISZ WŁASNY MIT - SOGi | Lechoń i Broniewski - interpretacje | Poszukuje obrazów Juana Grisa | GDZIE SZUKAC OPRACOWAN TEMATOW? | [pol] zemsta praktykanta=D | Wpływ historii na fabułę utworów literackich. Omów, W jakim stopniu historia przenikn | Wypracowanie z polskiego: "Manifest naszego pokolenia". | wypracowanie | Historia, Polska po roku 1945. | Motywy mitologiczne w Literaturze XX wieku. Omów na wybranych przykładach. | Opis kłótni u Borynów | [pol] Julia Hartwig-Zabawą z mgłą w Kościelisku | [pol]"Chłopi" - pilne | [his]I wojna światowa-Niemcy-dlaczego porażki na zachodzie,a zwycięstwa na wschodzie? | Motyw przyjaźni w literaturze. | [wos] List do burmistarza nt. inicjatyw służących rozwojowi miasta (na jutro :(() | małgorzata kosik playboy | harmon | regulamin forum | kontrola US a prywatne konto bankowe | bty adidas meskie zolte | marcin | multiselekt do policji | rozbierana butelka | rozbierana butelka | playboy grudzien 2007 | najdziwniejsza praca | rechtzeitig | showup illy26 | julia ckm | teksty na zakończenie związku | dzień adaptacyjny | rss20 | suv | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.