FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 794 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
zdawanie egzaminu na innej uczelni we współpracą z CKE 
[powiadom znajomego]    
Autor "zdawanie egzaminu na innej uczelni we współpracą z CKE"   

misterjo
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 19:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy ktoś zdawał kiedyś taki egzamin i czy można go zdawać na SGGW. Chciałbym się dostać na technologię żywności, ale nie zdawałem na maturze przedmiotów które brane są pod uwagę w procesie rekrutacji. I Pani z SGGW z rekrutacji napisała mi, ze takie coś jest możliwe, ale nic więcej. gdzie szukać o tym informacji.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 12:16       [zgłoszenie naruszenia]

Na stronie CKE/OKE-jak nie będzie to dzwoń tam do Biura Informacji.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zdawanie egzaminu na innej uczelni we współpracą z CKE

Warto przeczytać: Inny licencjat i inny magister :-P Jak to w końcu jest ? | przesrane jest te zycie:/// | poczatek roku w lutym | high school, co dalej? | WST Katowice | Posta graduate abroad | przeliczniki 2008 | Kurs maturalny firmy INDEKS | Lekarz wojskowy | Egzamin zawodowy | hmmm rozmyslanie | Policealne Wrocław... | Czy w takim wypadku moge zaskarzyc gdzies nauczyciela? | Studia Reżyserskie - Multum pytań | skeslenie z listy uczniow | Inżynieria chemiczna | tre | dlaczego nie widzę | nie widze zdjec | Upgrade flash | Simlock | samozatrudnienie | gta IV | namiot n6 | namiot wojskowy N6 | Mateusz Mijał Zabijasz mnie | przypał | Małgorzata Maier | kurtka m65 | monety | raz | pobić | guru | m jak miłość 1073 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.