FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4832 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
zerwanie... - egzekucja 
[powiadom znajomego]    
Autor "zerwanie... - egzekucja"   

Lorant
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:11       

Przeniesiona przez LukRecJa z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprawa poważna, kto doświadczył tego zjawiska wie o co biega w tym wszystkim.
Małe wprowadzenie w temat. Mam 19lat nie mam doświadczenia w związkach, zawsze krótkie znajomości - przelotne i jeden dotychczasowy 5 miesięczny związek z 19 letnią dziewczyna, dotychczasowy związek uświadomił mi czym jest naprawdę uczucie. Sam nie wiem co myśleć o tym. Dziewczyna jest po 2 letnim związku. Ja natomiast jestem takim nowicjuszem w sprawach uczuć. Po 5 miesięcznym chodzeniu stwierdziła, ze to nie to. Czyli przez 5 miesięcy robiła mnie w balona? Szczerze nie wiem co o tym myśleć, sam nie wiem czy ją darze uczuciem czy nie. Jutro dzień egzekucji - czyli zerwanie. Przez długi czas rozmawialiśmy o zerwaniu i zerwaliśmy niby na gadulcu ale ja takiego zerwania nie przyjmuje i zaproponowałem spotkanie gdzie takowa akcja ma zajść.

Jakieś rady? Czego się spodziewać?

Sam nie wiem po jakiego to pisze, ale lżej mi jest na pewno.
jednym słowem pomóżcie! kutwa mac

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

fredens
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Po takim długim związku Ty byłeś dla niej pewnie formą zalepienia dziury po tamtym. Nie chciała być sama itp. Czego sie spodziewać? Bądź twardy i myśl już tak jakby nic z tego miało nie być

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

BaNgOuTban
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ta to następna...
Nie przejmuj się nic

Łatwo mi mówić, zobaczymy kiedy ja napisze taki temat

'Z beznadziejną ciszą wielu chce walczyć,lecz większość partaczy wraca bez tarczy'

xxmotylxx
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli przez 5 miesięcy robiła mnie w balona?

Nie, 19 lat to wiek w ktorym niewielu wie co to jest prawdziwe uczucie, co to znaczy budowac zwiazek i byc razem, stad czesto mlodzi ludzie zauroczenie pojmuja jako milosc, pociag fizyczny jako uczucie wogule, wiec co najwyzej ona sama popelnila blad w pojmowaniu swoich emocji, jesli sprawila Ci zawod to nieswiadomie.

Jak Cie jakas naprawde 'zrobi w balona' to bedziesz wiedzial i wtedy mozesz przezywac,a teraz wyglada na to ze dasz rade, bo w Twojej wypowiedzi brak negatywnych emocji i wrogosci do ex-panny.
Chyba ze to tylko pozory?

xxmotylxx
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli przez 5 miesięcy robiła mnie w balona?

Nie, 19 lat to wiek w ktorym niewielu wie co to jest prawdziwe uczucie, co to znaczy budowac zwiazek i byc razem, stad czesto mlodzi ludzie zauroczenie pojmuja jako milosc, pociag fizyczny jako uczucie wogule, wiec co najwyzej ona sama popelnila blad w pojmowaniu swoich emocji, jesli sprawila Ci zawod to nieswiadomie.

Jak Cie jakas naprawde 'zrobi w balona' to bedziesz wiedzial i wtedy mozesz przezywac,a teraz wyglada na to ze dasz rade, bo w Twojej wypowiedzi brak negatywnych emocji i wrogosci do ex-panny.
Chyba ze to tylko pozory?

slaweh
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

jak powie ze to koniec to mozesz jeszcze zamienić z nią dwa słowa i wyjść. Chyba ze chcesz z niż utrzymać kontakt to mozesz coś tam jeszcze pogadać i wtedy wyjść, bez jakiś tam próśb zeby jeszcze to przemyślała itd. ogólnie to jesli tak sie stanie jak piszesz to olej ją po tym.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Specjalista -

yo3k
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

ja wiem co tzn. ostatnio rozpadl mi sie 2 letni zwiazek, i co powiesz na to jak po 2 latach powiedziala mi ze chyba do siebie nie pasujemy...szczeka w dol.. Nic juz nie mozesz zrobic...nie zatrzymuj jej na sile bo wtedy wyjdzie na to ze sie plaszczysz...Mozesz jedynie poprostu porozmaiwac z nia na zywo czemu chce podjac (czy juz podjela)taka decyzje i ostrzec ja, ze powrotow nie bedzie... Zachowaj twarz i badz mezczyzna... To jest chyba jedyna dobra odpowiedz:) wiem ze to trudne, ale dasz rade:)

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie ;)

XXwielkiXX
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

ale chyba nie ten dzial

Znawca -

Busterje
 Wysłana - 6 lipiec 2007 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

**** jesteś i tyle poprostu, ale przynajmniej pewnie ostro se podziubdziałeś w ćpkę

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

VLAD.IV
 Wysłana - 6 lipiec 2007 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz jej, że i tak ją będziesz kochał i poczekasz az sie namysli...

walcz o nią, błagaj ją - moze zmieni zdanie

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Lorant
 Wysłana - 6 lipiec 2007 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktoś może, niech przeniesie do odpowiedniego działu tym sposobem uzyskam wyczerpujące odpowiedzi...
Oczywiście dziękuje za te, które są.

Zmieniony przez - Lorant w dniu 2007-07-06 13:09:02

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zerwanie... - egzekucja

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: Nie wiem co robic... | Typ samarytanki (to juz koniec) | co napisac | Najlepsza dziewczyna to taka którą sobie sami znajdziemy... | dziwne ;p | pytanie.. | Wspólne mieszkanie-następny krok czy ryzyko dla związku? | pomocy | To niemożliwe chociaż proste tak, to nierealne ale mocno chcę | przebaczyć czy nie | JKM o różnicy wieku w związkach pomiędzy kobietą a mężczyzną. | Jak poderwać nieznajomą?? | Dać szansę czy odejść ? | W kropce. | Oceńcie postępowanie dziewczyny | Czy da radę "nawrócić" zagorzałą katoliczkę? | poziom morza wzrośnie | ciekawostki o ue | ludobójstwo | spirytus cytryny | lepki | zdjecia objawow zakazen pluciowych | akt darowizny | rynki hurtowe | odzież termoaktywna | alkomat | depilacja brazylijska | tran | skradziono | testoviron nk | kamińska | julia kamińska | zabawka dla mezczyzny domowej roboty | europa wschodnia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.