FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 720 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
zmiana opon a zbierznosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "zmiana opon a zbierznosc"   

kluivert12
 Wysłana - 24 marzec 2009 13:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam mam opony zimowe 15naastki i opony letnie 16nastki(nie wiem jaki profil wiem tylko ze szersze od zimowek) i kiedy zmienilem na letnie to auto jedzie prosto ale tylko na rownej drodze jednak gdy jade po rozwalonej drodze dziury, koleiny sprawiaja ze moje auto sciaga i to dosc mocno bo musze sporo sily wlozyc zeby utrzymac kierownice...gdy jedzilem na zimowkach nie mialem tego problemu

co nalezy zrobic ??:P

dodam ze to nie jest moje pierwsze auto i zeby mi ktos nie mowil ze to jest normalne hehe

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 24 marzec 2009 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Moze dlatego, ze masz szersze opony i kiedy wjezdzasz w koleiny to szersza guma nie miesci sie w wyrobionych sladach.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

kluivert12
 Wysłana - 24 marzec 2009 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

dodam jeszcze ze zbierznosc byla ustiwana po wymianie drazka i amorow calkiem niedawno ....
no to to wina kolein ??:) i nie da sie tego zmienic ??

aha przypomnial mi sie jedne fakt ze trzy opony jak ustwialem przed zalozeniem na cemencie staly a czwarta sie obalala i za ****a nie chiala ustac...

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2009-03-24 14:07:11

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 24 marzec 2009 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

To moze masz krzywe felgi albo nim zrobiles zbieznosc to tak Ci poscinalo opony ze teraz nie chca jechac prosto. Takie zachowanie jednak jak ty opisales to typowe dla szerszych opon.

Znawca -

kluivert12
 Wysłana - 24 marzec 2009 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

zbierznosc ustawialem jeszcze na zimowkach i bylo wszystko ok :)
dobra zobacze moze za duze cisnienie jest :) ale dzieki za info heh

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2009-03-24 14:16:56

don_yogi
 Wysłana - 24 marzec 2009 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdz cisnienie, czy opony nie sa poscinane, czy nie ma bicia na feldze, mozliwe tez ze opona jest krzywa

Specjalista -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 24 marzec 2009 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze mozliwe jest kilka powodow. Przepompowane opony to było by najtansze rozwiazanie:D

Znawca -

alko1986
 Wysłana - 24 marzec 2009 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie to przez szersza gume, mnie tez zawsze na letnich, szerszych duzo bardziej nosi na koleinach, a wczesniej jak jezdziles na tych letnich to tak nie miales?

kluivert12
 Wysłana - 24 marzec 2009 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

WCZERSNIEJ NIER JEDZILEM NA NICH :p BO AUTO kupilem w lutym na zimowkach heh

alko1986
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:57       [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie jak na prostej drodze jedzie prosto nic nie sciaga to jak dla mnie jest ok i tak ma byc.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zmiana opon a zbierznosc

Warto przeczytać: Felgi chromowane | Smród sprzęgła - z***ałem? | Panda 1.3 multijet -pyli sie? | Felgii BBS czy podejdą do Vectry B? | jetta NFS style | Samochód na b1 | opinie toyota awensis kombi z śilnikiem dizla | Wyciąganie silnika ? | czy ciezko bedzie sprzedac opla tigre w automacie???? | honda concerto termostat | nowy Ford Focus | Honda Civic | mistrzowski tuning seicento :) | nr koloru | Kurs prawa jazdy | honda concerto. | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | połykanie spermy | sperma | kaen | pytapl | pyta | ann123 | polo | Dżem 30 koncert dvd2avi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.