FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18779 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
zmiana stylu na metala, punka i rocka.... 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "zmiana stylu na metala, punka i rocka...."   

Tetsui
 Wysłana - 17 październik 2005 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mydło wszystko umyje
wyk. Fasolki

Mydło lubi zabawę w chowanego pod wodą
Każda taka zabawa jest wspaniałą przygodą
Kiedy dobry ma humor to zamienia się w pianę
A jak znajdzie gdzieś słomkę, puszcza bańki mydlane.

Ref.:
Mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję
Mydło, mydło pachnące jak kwiatki na łące

Mydło lubi kąpiele, kiedy woda gorąca
Skacząc z ręki do ręki, złapie czasem zająca
Lubi bawić się w berka, z gąbką chętnie gra w klasy
I do wspólnej zabawy wciąga wszystkie brudasy.

Dedykuje tą piosenkę wszystkim.............(pewnie wiecie komu)

VLAD.IV
 Wysłana - 17 październik 2005 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo ładnie dziecko napisało i zaśpiewało.. ślicznie, naprawdę ślicznie.. słodki jesteś...

Ps czy mama wie, że tak długo siedzisz przed komputerem?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

booe
biały miś
 Wysłana - 17 październik 2005 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD.IV nie boisz się tak do niego pisać.....?

VLAD.IV
 Wysłana - 17 październik 2005 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

A co - sugerujesz, że jest z wywiadu Chińskiej Republiki Ludowej?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

erring_one
 Wysłana - 20 październik 2005 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ideologiczne utożsamianie się z jakąkolwiek subkulturą jest płytkie. Ale jak już ktoś napisał z tego się zwykle wyrasta na szczęście. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny punków i im podobnych jest to w dodatku nie estetyczne IMO ;p. 100 razy bardziej wole odpicowane sunie w stylu J. LO.:)

"Głupia stałość jest ulubieńcem ciasnych umysłów."-Ralph Waldo Emerson

stefan_gr
 Wysłana - 1 listopad 2005 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

No cóż, dziwni jesteście troche, jak chce dziewczyna się ubierać tak to niech sie ubierai koniecKażdy robi to co lubi i finito !!!
A tak w ogóle to wam współczuje ograniczenia; co Wam do tego ze ktos sie ubiera na czarno, nosi łańcuchy itp. albo ma irokeza, nosi glany. Przecież Ci ludzie nie sa nikomu nic winni, tyle ze tak sie ubieraja.

stefan_gr
 Wysłana - 1 listopad 2005 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej zlinczowac albo palić ludzie którzy wybijaja sie z tlumu jednakowych i dopiero plytkich ludzi dla ktorych najwazniejsze jest to zeby miec lepszy ciuch od swojej kolezanki. No sorry ale zastanowcie sie

MarvBoy
 Wysłana - 2 listopad 2005 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

dobra wcześniej była długa wypowiedz ale mi sie skasowałą więc teraz będzie krutka

co juz powiedziałem wcześniej indywidualizm to nie ubieranie się jak cała reszta przedstawicieli danej subkultury

tak jak z tatuażami powinien cos prezentować, oddawać osobowość indywudulany wybór, sam go projektujesz sam sie nim cieszysz ale więksozśc indywidualistów idzie do zakładu bierze katalog wybiera pierwszy wzór i łazi z takim samym smokiem jak połowa miasta ba czasami jak połowa miasta z smokiem na koszulce to już nie indywidualizm

co wyście sie uczepili tego indywidualizmu?? zresztą my sie nie czepiamy stroju, ale postawy osoba która z dnia na dzień zmienia styl, przyjaciół zainteresowania zasłania sie indywidualzimem reasumując indywidualzim = idiotyzm

mój ubiur symbolizuje ...... nic nie symbolizuje nosze bojówki bo nie lubie trzymać fajek w kieszeniach na ręce tlyko tych na kolanie, nosze bluzy z kapturem bo jak spadnie deszcz, albo wieje to moge się zakryć wogule buty na deske bo mi sie podobają i są wygodne a zresztą lubie sie tak ubierać wygodnie, a glany nie są wygodne nie są przewiewne nie są nawet dobre na plaże, to samo golfy i inne pieszczochy.... po co na siłe sie afiszować ?? większosc z was metali typowych śmieje się z osób z siłki w złotych łańcuchach jeżdzącymi BMW szpaneży skóra i komura no ico z teog mają kase to sie afiszują a metale czemu każdy odrazu wie, że są metalami?? czemu jak widze metala wiem że śłucha Kata, Vadera, Creadel of Filtch?? bo ma to na koszulce każdy patrzy na innych, ale zpaomina zajżeć w lustro przed wyjściem w swoim czarnym płaszczu i defowym mejkapie

dalej panna z pierwszego posta jest wielce zasmucona że jedziemy z stylu w jakim sie ubiera a ona jedzie styl jaki prezentują inne dziewczyny hipokryzja zakrojona na szeroką skale

dredy, irokezy, glany, długie włosy, pieszczochy = indywidualizm idz na koncert metalowy i zobaczysz 300 - 400 indywidualistów a jeśli przyszedłeś z długowłosym indywidualistą to znalezienie go w tłumie przypomina zabawe gdzie jest wooly

idz na dyskoteke, do zwykłego baru, do centrum w ładny dzień, każdy ubrany inaczej, inna fryzura inna koszulka dlaczego każdy jest inaczej ubrany, z kąd te kolory spyta sie jakiś przedstawiciel subkultury odpowiadam więc to sie nazywa własny styl ludzie noszą ubrania odpowiadające im a nie takie jakie wymaga środowisko otoczenie

czy tak cięzko to pojąć?? czy wam już do cna mózgi wyżarło i nie możecie zrozumieć czegoś tak oczywistego??

loker100
 Wysłana - 3 listopad 2005 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

Baksiu - soq.

Kiedyś sam słuchałem hip hopu, nosiłem szerokie spodnie itd (lata temu) ale doszedłem do wniosku że to jest głupota, po co sie tym afiszować...
Masa ludzi, do muzyki jakiej słuchają, dorabia jakieś ideologie, zapomninając że to tylko muzyka, która moim zdaniem powinna raczej relaksować niż wpajać jakieś chore przekonania. Nie wiem, może z braku czasu i większych problemów pojawiają się takie właśnie konfrontacje między subkulturami. Rozumie jeśli ktoś kocha np dany styl, tworzy muzyke, to jego pasja itd, ale bez sensu że jakieś małolaty posłuchają kilka razy muzyki z danej subkultury i już widzą w tym jakąś misje czy coś ;)
Raz spotkałem metala, sam próbował przekonać mnie do tej muzyki, mówił że ludzie są nietolerancyjni, że go to wkurza itd, ale sam przedstawił swoje obiekcje odnośnie muzyki techno i jej fanów ;) parodia po prostu.

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

polu
 Wysłana - 5 listopad 2005 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

moim zdanie:
chcesz sie w jakiś sposób wyróżniać zapewne denerwuje cie powszechna moda na hip hop (mnie to też denerwuje)
możliwe że dochodzi do tego to że masz może jakieś kompleksy moze nie jesteś zbyt atrakcyjna fizycznie, nie podobasz sie chłopakom no i starasz się tępić te "odpicowane" panienki. doskonale cie rozumiem mimo że sam nie jestem frustratem zeby ubierać się na metala.
sam nienawidze normalnych ludzi to znaczy takich którzy nie próbują się jakoś wybić i wyróżnić oraz posiadać swój indywidualny sposób myślenia.
staram sie kreować jakoś swój wizerunek tak żeby nie być postrzegany jako szarak.
sam słucham metalu jednak ze stylem ubierania sie metalowców nie mam nic wspólnego. staram sie wyglądać inaczej jednak ten styl mi sie akurat nie podoba. ale je sli tobie sie podoba to każdy myślący i inteligentny człowiek powinien to zaakceptować, natomiast prostaczkami którzy wyśmiewają czyjś inny styl samemu bedąc "standardem" nie nalezy się przejmować, powiem więcej: nalezy ich tępić żeby nie czuli się tacy pewni i aby zrozumieli że bycie zwykłym "normalnym człowiekiem nie jest wcale takie trendi

ja ******le co ja napisalem nic sie kupy nie trzyma

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 23 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

zmiana stylu na metala, punka i rocka....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Warto przeczytać: Geneza religii i Boga , Twoja opinia ?? | Słownik Aniołów i Upadłych Aniołów | Listy od Boga... | Scjentolodzy w Polsce | Kiedy zginie świat? | małżeństwo a religia | "Dobra strona o pedofilli" - czy istenieje ? | PO co mezczyzni kłamia? | Kobiety według świętych.... | Geny | Rozmawiam z kims kto ma depresje... | Nowo ukrzyżowani | PŁACZ... nad sobą czy za nim ??? | KINDERSZTUBA ? | Benedykt XVI zmienił strategię wobec islamu | Dobre | za krotkie wiedzidelko | za krotkie wiezidelko | alfa romeo 156 | WSOSP | wosp | mango fusion | raid | Stażyści | od czego jest skrzywiony penis | crack do dsj3 | opa opa | novoslim | one x | ale bajzel | an123 | bohosiewicz | rotatory | bark | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.