FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 23236 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
zmiana stylu na metala, punka i rocka.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "zmiana stylu na metala, punka i rocka...."   

SanDzia
 Wysłana - 8 październik 2005 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

co jest w tym złego?? to jest taki sam rodzaj musy jak kazdy inny.metalowcy, punkowcy i rockowcy moga np.tak samo zle myslec o hh jak hh o nich.to jest po prostu ich styl.chca zostawic cos w swojej historii.a inni ich za to tempia.ja sama niedawno przezuciłam sie na rocka i punka.niektórzy co sie przezucaja na ta muse traca ziomk.ów których mieli dotychczas.poniewaz tamci nie chca se robic "siary" z nimi.ej no sorry. biara pod uwage opinie obcych im ludzi niz to ze on/oona jest ich kumplem.ja mam na tyle wyrozumiała przyjaciółe ze kocha mnie za to jaka sem, za to co mam w srodku i kim sem, a nie za mój wyglad, a idac ze mna po miescie zabiera mi moje pieszczochy, i sama je zakłada. i tez czuje obrzydzenie do wiary co poniza mateluw,punków i rocków.bo to jest chore(dodam ze ona sama NIE jes metalem ani rockiem czy punkiem , a jest bardzo tolerancyjna).a co wy sadzicie o metalach, rockach i punkach?? tez ich ponizacie czy jestescie tolerancyjni??

Lepiej zakochac sie gdy sie nie kocha, niz odkochac gdy sie kocha

Rafixxx
 Wysłana - 8 październik 2005 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

Z Twojego listu wynika ze ogolnie sie przezuciłas na ten styl rockowy :P czyli ze kiedys słuchałas hh i tych pierdółek :O a teraz nagle punku itd. zaczełas sie inaczej ubierac cos tam sobie zakładac :x i juz jestes punkiem... fajnie ale głupio ^^ yy ... ja słucham metalu rocka punku ... hh techno wszystkiego ... a ubieram sie normalnie :/
a co do tego ze ktos sie z Tobą bedzie krępowac pujsc to takim osobom mowi sie nara ... bo jesli sie wstydzi to znaczy ze nigdy niebyl i nieprobował byc kolegą/kolezanką ... ^^

Play Hard , Go prO

baksiu
 Wysłana - 8 październik 2005 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

Kolejny wielki problem glupiej malolaty

[http://www.pajacyk.pl] <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

SanDzia
 Wysłana - 8 październik 2005 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie przezuciłam sie tak nagle .od zawsze chciałąm miec glany,,, i takie tam inne rzeczy... ale byłam głupia panienka i bałam sie co se ludzie o mnie pomysla.... poznałam lepiej moja kolezanke z klasy...która tez jest metalem...i dzieki niej przestałam sie bac. ja nie opisłąm tu tylko swojej sytuacji. po prostu tak jest.a ja nie chce sie jakos wywyrzszac .ja po prostu lubie ten styl.on mi odpowiada juz od dawna. ale dopiero niedawno odwazyłam sie to ujawnic.a wkurza mnie to teraz ze hehs tak jak ja wiara boi sie pokazac swoje oblicze prawdziwe patrzac na to co powiedza o nich inni. ja zmadrzałam. bo mam swietna kolezane.i my sie robimy z siebie metalówek. po prostu słuchamy tej musy ubieramy sie tak jak chcemy. po prostu glany jakies 2, 3 łancuchy przy normalnych dżinach, normalne proste bluzki.i tyle . ale czemu ludziom przeszkadzamy nie moga dac nam sppokoju??

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 8 październik 2005 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

baksiu sog

młoda jestes, mało jeszcze wiesz

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

VLAD.IV
 Wysłana - 8 październik 2005 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

SanDzidzia.. słucham metalu od 6 klasy podsatwówki.. czyli od 1988 roku... ściąłem długie włosy i przestałem sie ubierać "na metalowo" głównie z powodu takich dziaciaków jak Ty... kupiły jedną płytę Mtalliki... koszulkę "z fajnym potworem", glany i ... i nie chciałem być identyfikowany z takimi ludziami...
Ps ubieraj sie jak chcesz.. ale nie nazywaj sie metalem..

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Rafixxx
 Wysłana - 8 październik 2005 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

ja słucham metalu i tych spraw... ale nieubieram sie na czarno ... i tak dalej... : / poprostu to jest bezsensu... :] niemusisz nosic glanów łańcuchów i takich rzeczy bo wtedy ludzie sie boją ciebie ... to normalne ale to ze sie tak nosisz to juz Twoja sprawa ;] na mnie to wrazenia nierobi ;] ja raczej staram sie chodzic w tym w czym dobrze wygladam i w czym sie dobrze czuje a tez słucham metalu punku itd. ; ]

Play Hard , Go prO

nOOne bAss
 Wysłana - 9 październik 2005 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

Nasz styl to tylko nasza indywidualna sprawa. To jakiej muzyki słcchamy, co lubimy robic również. To tak samo jak z wegeterianizmem itp. Jeśli komuś nie pasuje nasz styl oznacza to ze jest to poprostu ktoś nietolerancyjny.

Mi osobiście nie podoba sie ten styl i ta muzyka ale nie przeszkadzają mi osoby które własnie to lubią.

Pozdrawiam :*

48% młodzieży jest szczęśliwa...
reszta nie ma na narkotyki..

SanDzia
 Wysłana - 10 październik 2005 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

chciałam podkreslic ze nie słucham metalu tylko punk rocka. ehh...nie robie z siebie metalówy.po prostu pasi mi ten styl tak jak innym hh. nie kce nikogo straszyc nie wygladam jak vampirzyca jakas lub dziecko szatana.normalna dziewczyna tylko łancuch i glany

bardota..
 Wysłana - 11 październik 2005 01:22      [zgłoszenie naruszenia]

Mówie nie:
1. pisaniu w ten sposób--->SanDzia
2. pisaniu w ten sposób---> musy

Kazdy ma prawo do własnych pogladów i wyrazania ich w taki sposob by inni nie poczuli sie dotknieci czy tez obrazeni. Nie ma znaczenia kto jakiej muzyki słucha i jak się ubiera, waże żeby potrafił dostosowac swoj wyglad i zachowanie do sytuacji ktora tego wymaga (np. pogrzeb)

Ludzie narzekają na starość,nie potrafią docenić że mogą poznać każdy etap

Berre
 Wysłana - 11 październik 2005 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Witam serdecznie , to moj 1 post na forum. Zastanawiam sie , dla czego mlodziez teraz sie tak szufladkuje. Wiekszosc osob musi przynalezec do jakiejs subkultury. Gdzie podziala sie indywidualnosc ludzi , kazdy chce sie upodabniac i utozsamiac z kims innym.
Co do twoich problemow z "ziomkami" SanDzia , to przejdzie z wiekiem .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 23 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zmiana stylu na metala, punka i rocka....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Warto przeczytać: Ostatnia Wieczerza | Narcyzm - leczyć czy nie? | Jak powstaja mity ??? | Zazdrość czy już choroba??? | STOP przemocy seksualnej | pomozcie bo juz nie wiem co robic :((( | Brak sensu | Saint Germanin,Spalding, Baird T.rozwoj? | Nadwrażliwość... | Transplantacje | Do znajacych się na snach | Zrozum (?) ją i jego | Etyka i deontologia medyczna:) | jak zapomieć ?? | prawo przyciagania | Oblookać | bijatyka | wykład | VIN GAZELA | życie pozaziemskie | jak kogos nasraszyc | audi a8 | wachowicz | ewa wachowicz | kilof | stud za granic | witamina d | MS testy policja | kasia kowalska nago | kasia kowalska | Cichopek nago | sinatra | ojciec hrzestny | tel komórkowe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.