FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3069 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
znowu problem natury kobiecej ;p 
[powiadom znajomego]    
Autor "znowu problem natury kobiecej ;p"   

Yyanek
 Wysłana - 29 listopad 2009 16:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dobra postaram sie po krotce opisac co i jak :
Znam ja ok. 4/5 lat.Jest to byla dziewczyna mojego przyjaciela (z jakis miesiac razem ze soba byli) gdzies tak ze dwa lata temu ,ale mniejsza o to akurat.Wszystko zaczelo sie pewnej piatkowej nocy na dyskotece.Poszlismy tam grupka ludzi ktorzy ze tak powiem sie znaja i regularnie spotykaja (chodzi glownie o spozywanie alkoholu akurat;p),taka grupa "AA"
Panna K (tak ja nazwijmy) rowniez byla.Zaczelo sie od tego ,ze zaczalem podrywac inne dziewczyny ,a panna K zaczela od tego momentu dziwnie sie zachowywac tzn zaczela latac za mna ,sama podchodzic i zagadywac itd.Tegóż wieczoru wracalismy razem ,oczywiscie we dwojke tylko ,wiadomo ,moj instynkt kazal działać ,ale delikatnie mimo wszystko wiec wracalismy pod reke.w miedzyczasie gadalismy ,przy okazji ona miala takie charakterystyczne oczy hm.... lekko szkliste i caly czas byla usmiechnieta .Chyba kazdy wie o co mi chodzi
Doszlismy do taxowki ,po czym pozwolilem jej zaplacic za taxowke wiem, bydle ze mnie
OD tamtego momentu na kazdej wspolnej imprezie ona podchodzila i sama inicjowala rozmowe ,calowala w policzek itd. ,wszystko z jej inicjatywy.Dobra przejdzmy do 27.11.2009r
Pijemy wodke.Panna K podchodzi i pyta sie mnie czy moge ja przytulic ,oczywiscie prztulilem ,przy okazji parokrotna wymiana spojrzen.Godzina ok. 1:30 dnia panskiego 28.11.2009r. oczywiscie ta sama impreza .Podchodzi panna K ,ja swiecie przekonany ze chce papierosa wyciagam paczke i ja czestuje,jak sie okazalo nie przyszla po papierosa lecz do mnie ,gadka szmatka ,cos tam powiedziala "na temat twoje starej" (zmarla mi mama jak mialem 12 lat) ona oczywiscie przeprasza,przytula sie,mowi ze jej glupio
i ze chce mi postawic wodke ,ja wodki nie odmawiam wypilismy .Popatrzyla sie wtedy na mnie zrobila szkliste oczy i mowi mi ,ze mnie lubi ,ja oczywiscie uczciwie odpowiedzialem ze ja tez siebie lubie .Wracamy do domu Ja ,moj przyjaciel(ex panny K) i panna K .Oczywiscie panna K wraca pod reke z moim przyjacielem ,nie mowie ,zazdrosny bylem ,ale ja nie potrafie byc obojetny na takie cos i oczywiscie jakas ladna lacha przechodzila to moj wzrok wrecz zgwalcil ja na ulicy (tzn. bezszczelnie patrzylem sie na nia ,na jej cycki i pupe ) oczywiscie szanowna panna K to widziala i zaslonila oczy a moj przyjaciel smieje sie i mowie ze dobrze robie
Dla scislosci :jestem introwertykiem z pewnymi problemami dot. kobiet tzn. za malolata sam sobie wkrecalem ,ze dziewczyny leca na wyglad (bylem gruby i nie atrakcyjny),ciagle doswiadczajac odrzucenia od dziewczyn.Troche czasu minelo od tego i wiele sie zmienilo.
Co do charakteru to jestem szczery do bolu ,nie przebieram w slowach ,poczucie humoru mam specyficzne .Znajomi mi mowia ze posiadam takie cos jak charyzma .
Pytanie nastepujace:
Czy mi sie wydaje ,ze panna K "daje mi zielone światlo"? czy moze moja psychika znowu robi mi jakies chore jazdy typu ze wszystkie kobiety na mnie leca ?
Jezeli ktos mi napisze ze mam wysokie mniemanie o sobie to tak.Mam wysokie mniemanie o sobie ,staram sie szanowac i znam swoja wartosc.Amen
Licze oczywiscie o pomoc

ALLAH AKBAR!---> %-)

aadrian
 Wysłana - 29 listopad 2009 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem, wnioskując po tym co napisałeś, panna K. daje Ci zielone światło

Znawca -

phobeus
 Wysłana - 29 listopad 2009 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

Co do charakteru to jestem szczery do bolu ,nie przebieram w slowach ,poczucie humoru mam specyficzne .Znajomi mi mowia ze posiadam takie cos jak charyzma .

. ale masz kurva problem, atakuj skoro ci sie pdooba

przyjemny
 Wysłana - 29 listopad 2009 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Panna K jest głupia i ją olej.
Chyba że jest mocnoo ładna.

Yyanek
 Wysłana - 29 listopad 2009 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

przyjemny sog

ALLAH AKBAR!---> %-)

_Obi_
 Wysłana - 29 listopad 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

bierz sie za nią

Ekspert -

gekaes
 Wysłana - 29 listopad 2009 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

,gadka szmatka ,cos tam powiedziala "na temat twoje starej"

j/przyjemny

Znawca -

Fresja
 Wysłana - 29 listopad 2009 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

podchodzi, całuje, mówisz że lubi Ci patzeć prosto w oczy, weź się oganij i zacznij coś działać w jej kierunku, Ty byś chciał żeby Ci rozłożyła nogi , wtedy dostrzeżesz zielone światło? A później kobiety siedzą i piszą na forach zozpaczone że nie wiedzą co zrobić żeby facet zwrócił na nie uwagę, co drugi temat wśród kobiet Czy jemu zależy, czy coś z tego będzie, czy ja mu się podobam...

Zmieniony przez - Fresja w dniu 2009-11-29 17:30:28

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 29 listopad 2009 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ty byś chciał żeby Ci rozłożyła nogi , wtedy dostrzeżesz zielone światło?

Nie byłoby to głupie podejście

Jak fajna i masz ochotę się wiązać, to bierz się za nią

Tylko ją wychowaj, bo co to ma być, że Ci oczy zasłania jak chcesz sobie popatrzeć na jakąś dupę na ulicy

Ekspert -

przyjemny
 Wysłana - 29 listopad 2009 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

odbiłem.
Ty fresja nie bądz taka cwana bo przyjdzie duży i Cię wkurzy. Dziewczyny są głupie i robią podchody. Ja jak CHCE pożyczyć 20zł to wale prosto z mostu czy mi pożyczą, nie bawię się w żadne gierki, a WY LATACIE OCZKA PUSZCZACIE I VODKE STAWIACIE

Fresja
 Wysłana - 29 listopad 2009 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

kobiety mają wpajane że nie powinny się facetom narzucać, więc większość właśnie patrzy się w oczka, całuje w policzek itp
skoro ona mu daje wciąż znaki że jest nim zainteresowana to czego on chce? żeby na niego wlazła? to nie są głupie podchody, wiele kobiet jest na tyle nieśmiałych, że nie potrafi wprost pewnych rzeczy okazać, a wielu facetów na tyle niedomyślnych że np po latach się dowiaduje że komuś się podobałam i się zastanawiam jak to ****a możliwe skoro koleś ani razu nie dał mi tego do zrozumienia pzez cały okres znajomości

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

znowu problem natury kobiecej ;p

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Tatuaz z imieniem? | Bez wzajemnosci | "Właściwie to kogoś już mam" czyli Jakie mam szanse?, Rozkminka psychologiczna | ciekawa sytuacja%-) | Zdradzić za 100 tyś zł | Proszę o radę. | co o tym myślicie? | Studniówkowe pytania.. | Umówione spotkanie i problemy | Od przyjaźni do miłości.... | Pomocy | o milosci do dziewczyny, innych i moich problemach | Pare slow za duzo ?Moze jednak nie ? | pomocy;( | hym | ostatni koniec | iirrooxx | siemens s 55 | kowboj | polo sweter | Corleone | assasin creed | 50 twarzy greya | Adamusos | Eldredge | partycja | czy wszystkie kobiety to | ściągać grę | pobieranie | grill | gril | nowe prawo jazdy | Marecki | heroes vi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.