FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4780 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
zolpidem z melatoniną 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "zolpidem z melatoniną"   

ergoprox
 Wysłana - 4 wrzesień 2013 13:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć, mam pytanie - próbował ktoś łączyć zolpidem z melatoniną ? Lepiej się śpi ?

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 4 wrzesień 2013 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

o zolpidemie nie słyszałem, melatonina daje radę
nie wiem po co ci to cierpisz na bezsenność, stymulanty walisz?
jak chcesz się po prostu lepiej wyspać to najpierw zacznij od uzupełnienia magnezu, cynku witamin

Mali ludzie pozostają mali, ponieważ myślą jak mali; działają w pojedynkę lub wcale

Kubek89
 Wysłana - 4 wrzesień 2013 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

pytanie tylko po co? Zolpidem to lek nasenny z gatunku benzodiazepin. bierze się wtedy, gdy ziółka ani melatonina nie pomaga ;)

to silny lek, "zasypianie" z jego pomocą przypomina raczej urywanie filmu

p.s. lekarz przepisał ci benzo? wez pod uwagę, że te leki wywołują szybkie uzależnienie i powodu ją problemy z pamięcią, koncentracją i inne poważne objawy. temat jest obszernie opisany w internecie.

ergoprox
 Wysłana - 4 wrzesień 2013 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

Zolpidem to nie jest benzo. Temat znam bardzo dobrze, biorę zolpidem na sen, ale pomyślałem żeby spróbować zadzialac jeszcze melatonina, czytałem w jednym artykule,ze trzepie mocniej i były jakieś badania, ze lepiej się śpi, ale tez, jest się bardziej zmulonym na następny dzien. Dlatego pytam się o tutaj, może ktoś próbował.

Na mnie zolpidem działa dziwnie, nie mam zjazdu od razu, raczej powoli odplywam i budze się po ok 4 godzinach a pózniej mam taki pólsen a na następny dzien mam bóle głowy, otepienie i ospalosc. Benzo nigdy nie brałem. Zaleplon słabo działał.

Jak ktos coś wie to proszę o informacje.

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 4 wrzesień 2013 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

melatoninę brałem nie regularnie lecz sporadycznie działa dobrze na sen lecz jest lekkie otępienie na drugi dzień jak piszesz nie wiem jak na dłuższą metę z tym przecież jednak jest to hormon odpowiedzialny za regulację cyklu dobowego a jak wiadomo gdy hormon jest dostarczany z zewnątrz organizm przestaje produkować własny.
Nie wiem jak to jest, tak tylko spekuluje.

Mali ludzie pozostają mali, ponieważ myślą jak mali; działają w pojedynkę lub wcale

ergoprox
 Wysłana - 4 wrzesień 2013 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Melatonina zezarlem już wiele, teraz sama pomaga mi zasnąć tylko jak jestem maksymalnie wylazuwany. Ale chciałem się dowiedzieć o interakcji zolpidemu z melatonina, mało jest konkretnych informacji w necie o tym.

Pamietam jak kiedyś nie mogłem spać i zjadłem z 15 tabletek 5 mg melatoniny, oczywiście w niczym to nie pomogło, bo jak człowiek zdenerwowany to melatonina nie działa. Na szczęście żadnych skutkow ubocznych nie zaobserwowalem :)

Kubek89
 Wysłana - 4 wrzesień 2013 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

rzeczywiscie, masz rację, myliłem się co do zolpidemu, sprawdzilem i rzeczywiscie to nie jest benzo

jak go brałem, to podczas zasypiania było fajne uczucie "odpływania" i nagle otwierałem oczy nad ranem. najlepiej brać tuż przed położeniem się spać. i masz rację, że on dość krótko działa, często budziłem się po ok. 5-6 godzinach.

po co chcesz dodawac melatonine? w sensie, ze zolpidem działa za słabo? :)

Zmieniony przez - Kubek89 w dniu 2013-09-04 23:44:07

ergoprox
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, wlasnie dlatego, ze działa za krótko i sen tez nie jest za dobrej jakości. Może jak zrobić mieszankę to będzie się lepiej spalo

lucifer_sm
 Wysłana - 5 wrzesień 2013 05:32      [zgłoszenie naruszenia]

tu nic nie poradzisz. Te leki mają to do siebie ze po czasie działają slabiej. Mozesz estazolamu spróbowac lekarze najczesciej go po zolpidemie przepisują, ale to juz benzodiazpeina jest i odstawienie ich to niezbyt przyjemna sprawa

ergoprox
 Wysłana - 6 wrzesień 2013 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

Trochę się boje benzo próbować, a znowu widzę, ze zolpidem za dobrze na mnie nie działa, wczoraj zasnalem po ok godzinie i dziś cały dzien miałem bóle głowy, otepialosc i ospalosc do tego dretwienie lewej strony ciała. Jednym słowem słabo, ten estazolam lekarz internista przepisze ?

Bany_
 Wysłana - 6 wrzesień 2013 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

a co jest przyczyna ze nie mozesz zasnac,
masz jakies stresy w ostatnim czasie?

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2013-09-06 14:29:20

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

zolpidem z melatoniną

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | Amy | pupy | imię | anna simon | milk | temat | bać-pol | bać pol | Smycza_ns | Smycz | gwiazdynago | walenie | mz 251 | tłumaczenie | tłumaczenia | przetłumacz | logo z dżokejem polo | 00259007735410450422 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.