FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 13189 razy ¬

ROZRYWKA | Uzalenienia i Uywki
zolpidem z melatonin 
[powiadom znajomego]    
Autor "zolpidem z melatonin"   

ergoprox
 Wysana - 4 wrzesie 2013 13:25        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Cze, mam pytanie - prbowa kto czy zolpidem z melatonin ? Lepiej si pi ?

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysana - 4 wrzesie 2013 17:06      [zgoszenie naruszenia]

o zolpidemie nie syszaem, melatonina daje rad
nie wiem po co ci to cierpisz na bezsenno, stymulanty walisz?
jak chcesz si po prostu lepiej wyspa to najpierw zacznij od uzupenienia magnezu, cynku witamin

Chodmy chodzi ciemn dolin za si nie ulkn

Kubek89
 Wysana - 4 wrzesie 2013 22:07      [zgoszenie naruszenia]

pytanie tylko po co? Zolpidem to lek nasenny z gatunku benzodiazepin. bierze si wtedy, gdy zika ani melatonina nie pomaga ;)

to silny lek, "zasypianie" z jego pomoc przypomina raczej urywanie filmu

p.s. lekarz przepisa ci benzo? wez pod uwag, e te leki wywouj szybkie uzalenienie i powodu j problemy z pamici, koncentracj i inne powane objawy. temat jest obszernie opisany w internecie.

ergoprox
 Wysana - 4 wrzesie 2013 23:30      [zgoszenie naruszenia]

Zolpidem to nie jest benzo. Temat znam bardzo dobrze, bior zolpidem na sen, ale pomylaem eby sprbowa zadzialac jeszcze melatonina, czytaem w jednym artykule,ze trzepie mocniej i byy jakie badania, ze lepiej si pi, ale tez, jest si bardziej zmulonym na nastpny dzien. Dlatego pytam si o tutaj, moe kto prbowa.

Na mnie zolpidem dziaa dziwnie, nie mam zjazdu od razu, raczej powoli odplywam i budze si po ok 4 godzinach a pzniej mam taki plsen a na nastpny dzien mam ble gowy, otepienie i ospalosc. Benzo nigdy nie braem. Zaleplon sabo dziaa.

Jak ktos co wie to prosz o informacje.

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysana - 4 wrzesie 2013 23:37      [zgoszenie naruszenia]

melatonin braem nie regularnie lecz sporadycznie dziaa dobrze na sen lecz jest lekkie otpienie na drugi dzie jak piszesz nie wiem jak na dusz met z tym przecie jednak jest to hormon odpowiedzialny za regulacj cyklu dobowego a jak wiadomo gdy hormon jest dostarczany z zewntrz organizm przestaje produkowa wasny.
Nie wiem jak to jest, tak tylko spekuluje.

Chodmy chodzi ciemn dolin za si nie ulkn

ergoprox
 Wysana - 4 wrzesie 2013 23:43      [zgoszenie naruszenia]

Melatonina zezarlem ju wiele, teraz sama pomaga mi zasn tylko jak jestem maksymalnie wylazuwany. Ale chciaem si dowiedzie o interakcji zolpidemu z melatonina, mao jest konkretnych informacji w necie o tym.

Pamietam jak kiedy nie mogem spa i zjadem z 15 tabletek 5 mg melatoniny, oczywicie w niczym to nie pomogo, bo jak czowiek zdenerwowany to melatonina nie dziaa. Na szczcie adnych skutkow ubocznych nie zaobserwowalem :)

Kubek89
 Wysana - 4 wrzesie 2013 23:43      [zgoszenie naruszenia]

rzeczywiscie, masz racj, myliem si co do zolpidemu, sprawdzilem i rzeczywiscie to nie jest benzo

jak go braem, to podczas zasypiania byo fajne uczucie "odpywania" i nagle otwieraem oczy nad ranem. najlepiej bra tu przed pooeniem si spa. i masz racj, e on do krtko dziaa, czsto budziem si po ok. 5-6 godzinach.

po co chcesz dodawac melatonine? w sensie, ze zolpidem dziaa za sabo? :)

Zmieniony przez - Kubek89 w dniu 2013-09-04 23:44:07

ergoprox
 Wysana - 5 wrzesie 2013 00:27      [zgoszenie naruszenia]

Tak, wlasnie dlatego, ze dziaa za krtko i sen tez nie jest za dobrej jakoci. Moe jak zrobi mieszank to bdzie si lepiej spalo

lucifer_sm
 Wysana - 5 wrzesie 2013 05:32      [zgoszenie naruszenia]

tu nic nie poradzisz. Te leki maj to do siebie ze po czasie dziaaj slabiej. Mozesz estazolamu sprbowac lekarze najczesciej go po zolpidemie przepisuj, ale to juz benzodiazpeina jest i odstawienie ich to niezbyt przyjemna sprawa

ergoprox
 Wysana - 6 wrzesie 2013 00:35      [zgoszenie naruszenia]

Troch si boje benzo prbowa, a znowu widz, ze zolpidem za dobrze na mnie nie dziaa, wczoraj zasnalem po ok godzinie i dzi cay dzien miaem ble gowy, otepialosc i ospalosc do tego dretwienie lewej strony ciaa. Jednym sowem sabo, ten estazolam lekarz internista przepisze ?

Bany_
 Wysana - 6 wrzesie 2013 14:28      [zgoszenie naruszenia]

a co jest przyczyna ze nie mozesz zasnac,
masz jakies stresy w ostatnim czasie?

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2013-09-06 14:29:20

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

zolpidem z melatonin

Strony: 1 2 3 4