FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 32389 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
zostałem zdradzony 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "zostałem zdradzony"   

Batman..
 Wysłana - 1 marzec 2005 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba było kumpla za schaby żeby Ci 100 zlotych dał, 100 oprawić w ramke i podpisać ta stuwe dostałam za to że się puściłam. I dać pannie w prezencie!!

Specjalista -

Rovsky
 Wysłana - 1 marzec 2005 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

Co bym zrobił? Mnie się pytasz? Masz 23lata, więc sam powinieneś wiedzieć co robić.
Ja prawdopodobnie zastanowiłbym się nad tym "związkiem" i podjąbym decyzję jak na chłopa przystało. A od tej decyzji odwołania by nie było. Żadnych układów, zemsty czy odgrywania się. ALBO bym zakończył związek ALBO nie. To by zależało od okoliczności i tego co mi rozum podpowiada. Dlaczego rozum? Bo emocje choć trzeba je uwzględnić to jednak same w sobie nie są dobrym doradcą.

Nie sądzę natomiast żebym się certolił z panienką tylko po to żeby sobie podmuchać, czy się odegrać za moją urażoną dumę, bo mam ważniejsze sprawy na głowie niż zniżanie się do jej poziomu.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

HADES
 Wysłana - 1 marzec 2005 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pie...ole pozdrów laske... acha i pozdrów też "kolege" dwoma prostymi ode mnie.... co za sukin....yn ***a....y, dla ciebie SOG! na pocieszenie!!!

B.Albopilosum L10,L11, B.Vagans L4, B.Emilia L3, P.Camb. L8, P.Murinus L4,L5,L10, H.Gigas L3, C.Crawshai L2.

Batman..
 Wysłana - 1 marzec 2005 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nie tylko Tobie kolega panne przełożył. Ja tak miałem dwa razy ale było mineło!!

Specjalista -

Gosia_p
 Wysłana - 1 marzec 2005 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

rovsky masz soga odemnie

Zmieniony przez - Gosia_p w dniu 2005-03-01 14:41:18

Ekspert -

jozkes1987
 Wysłana - 1 marzec 2005 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz co bong osobiscie to mnie rozbrajasz z kumplem to zrobila. Wiesz co ja bym tego kumpla i ja zabil kumpla wywiozl w bagazniku gdzies do lasu i przywiazal do drzewa a z klienta bymm skonczyl ja nie wiem nawet jak ty sie mozesz jeszcze zastanawiac nad tym zeby z nia byc przeciez to smieszne

Majma
 Wysłana - 1 marzec 2005 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

"a czy gdybym przespał sie z inna,dla wyrownania rachunkow,to czy po tym jest mozliwosc zaczecia wszystkiego od nowa?"

po nie jednej z Twoich wypowiedzi widać że Ci na niej wogóle nie zależy. Gdyby było inaczej to nie proponowałbyś jej o trójkącika Jeśli uważasz że juz nie potrafisz jej zaufać to skoncz z tym związkiem, bo będziesz sie ciagle zadreczal czy przypadkiem nie robi Cie gdzies na boku.

POZDRAWIAM

SaharVS
%-)
 Wysłana - 1 marzec 2005 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

a co sadzicie o tym jesli bede sie z nia spotykał wyłacznie dla seksu?

No comments

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

jozkes1987
 Wysłana - 1 marzec 2005 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm ja sie nie wypowiadam

Jonks
 Wysłana - 1 marzec 2005 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

jak widze pomysly autora na zalatwienie tej sprawy to zaczynam rozumiec ta panne

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 28 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

zostałem zdradzony

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28