FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4491 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
zostawła mie:-( 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
walczyć 
odpuścić 
sprawdzam wyniki 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "zostawła mie:-("   

dete
 Wysłana - 8 listopad 2005 00:55    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprawa wygląda nastepująco: jakies 3 miesiące temu poznałem dwie siostry. Na początku swirowałem do jednej z sióstr ale po pewnym czasie zrozumiałem, ze jednak to nie jest to. Gdy dałem sobie spokuj wtedy jej młodsza siostra (17lat) zaczęła dawać mi sygnały, ze mnie lubi i chce coś wiecej ale ja podchodzilem do tego obojętnie. Po pewnym czasie jednak zaczęłem się nią bardziej interesować, spróbowałem i wtedy się zaczęło. Dogadywałem się z nią bez problemu, moglismy rozmawiać na wszystkie tematy, pisała mi ze mnie kocha, po prostu było widać, że mie kocha. Pewnej soboty wybrała się na dyskotekę razem z kolezankami i okazało sie ze w tym gronie był jej były. Wtedy wściekłem sie i napisałem do niej smsa czy to prawda, ze miała tylko jednego. Wtedy ona odpisała, ze zawiodła sie na mnie bo mi zaufała a ja jej nie wierzyłem. Na drugi dziń znowu zaczęłem sie wypytywać co sie działo na imprezie. Napisała mi ze cały czas sie pilnowała choć jej były latał za nią i prosił zeby do niego wróciła. W końcu napisała mi takie coś "stało się co się stało i już jest za póżno". Ja to odebrałem jako zdradę i tak jej napisałem w smsie. Jej chodziło o to co napisałem dzień wcześniej. Wtedy ona nie wytrzymała i zerwała ze mną. Byłem załamany i zaczęłem ją przepraszać. Pisałem co czuję do niej i jak bardzo jestem załamany. Mineło parę dni i wróciła do mnie. Wtedy zrozumiałem, ze muszę wyluzować i nie posadzać ją o to czego nie zrobiła. Zaczęło układać jeszcze lepiej niz na początku, było po prostu supre az tu magle gdy przyjechałem do niej, chwilę pogadałem i poszedłem do szkołu dostałem smsa ze to już koniec i mam o niej zapomnieć. Pisałem czy wyjdzie porozmawiać ale nie chcała. Co się dowiedziałem to to, ze jej były zadzwonił do niej i powiedział ze chce do niej wrócic a gdy nie wróci i on dowie się, ze ma chłopaka to zabije ją i mnie. Ona napisała mi, ze mnie kocha i dlatego konczy ze mną zebym nie miał problemów. Dodam jeszcze, ze tem chłopak siedział w wiezieniu a ona muslała, ze jest za granicą. Acha ja mam 21 lat. Strasznie się przed nią otworzyłem i one też a tu nagle taka załamka. Byliśmy ze sobą ponad 2 miesiące.
Doradzcie mi coś

edit: sory za byki ale przysypiam

Zmieniony przez - dete w dniu 2005-11-08 00:57:59

rx
 Wysłana - 8 listopad 2005 01:22      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze, to za duzo nie rozumiem - zbyt chaotycznie!
Po drugie jestem zdziwiony, ze masz 21 lat, bo jak opisales Wasze stosunki, to myslalem ze mniej - jakies wyznania milosne przez sms, zrywanie przez sms itp.
Po trzecie - moze najwazniejsze - jesli gosc rzeczywiscie byl w pace i tak grozi, to daj sobie z nia luzu i nie zgrywaj twardziela, bo naprawde typ moze Cie uszkodzic.
A jeszcze po czwarte: mnie, a nie 'mie'!
Pozdrawiam.

nalbandian
 Wysłana - 8 listopad 2005 07:11      [zgłoszenie naruszenia]

nie dla Ciebie laska, miala typa co siedzial w pace, to juz cos o niej swiadczy, niech ugania sie dalej za mafiozami ia Ty znajdziesz porzadną, po drugie troche młoda dla Ciebie narazie, dziewie sie ze miałes znia o czym gadać...moja rada=odpusc Sobie, nic nie pisz, jak ona napisze to decyduj..
i nie załamuj sie przez jakas głupia laske

Astorre
 Wysłana - 8 listopad 2005 07:14      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.bykom-stop.avx.pl/]

Jest tak dobrze, że wcale nie musi być lepiej :-)

M-F
 Wysłana - 8 listopad 2005 08:18      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz jej zeby go olsala jak bedzie z nim, zeby zupelnie nie okazywaka mu uczuc tak zeby samo mu przeszlo, moze to jakies rozwiazanie.

ale to co ci powiedziala wcake nie musi byc prawda

iwonus_s
 Wysłana - 8 listopad 2005 08:20      [zgłoszenie naruszenia]

dete walcz o nią!!
Spróbuj się dowiedzieć czegoś o tymj kolesiu, czy naprawde jest taki groźny?? To że siedział w więzieniu nie oznacza że jest super twardzielem....
Acha i porozmawiaj koniecznie z tą swoją dziewczyną w cztery oczy, powiedz jej, że nie może dać sobą manipulować przez jakiegoś wyrostka z więzienia!! Czy ona chce zmarnować swoje życie i męczyć się z chłopakiem któy siedział w więzieniu i nic do niego nie czuje?? Czy ona naprawde chce być z nim tylko dlatego że jej groził?? Zapytaj się jej o to szczerze, nie przez sms.y!! Jeżeli się kochacie to wasze uczucie wygra, jeżeli nie to znaczyłoby że ona cię okłamywała (mam nadzieje że nie )

trzymam kciuki, POWODZENIA!!

..............

Znawca -

dete
 Wysłana - 8 listopad 2005 08:28      [zgłoszenie naruszenia]

Znowu przysłała mi smsa, że robi to dla mojego dobra i przez jakiś czas nie chce mieć chłopaka. Szlak mnie trafia, że tak postepuje po tym weszystkim co nas łączyło. Laska na prawę nie była zła może to przez srodowiako w którym sie znajduje tak się zachowuje. Sama mówiła mi jakiś czas temu, ze przy mnie jest zupełnie inna, cieszy się, ze poznała takiego faceta jak ja. Napisała też, ze do tego typa juz nie wruci.

Zmieniony przez - dete w dniu 2005-11-08 08:30:56

loker100
 Wysłana - 8 listopad 2005 08:39      [zgłoszenie naruszenia]

Dowiedź się jak najwięcej o tym kolesiu. Wqrwiają mnie takie typki, co wyszli i wielce pokazują kim oni to nie są.
Na Twoim miejscu nie przejmował bym sie nim, a raczej pomyślał jak sie go pozbyć, nie było by trudno aby znów go wsadzić, a fakt że groził tej lasce może pomóc, tyle że ona sie pewnie nie zgodzi, w każdym razie, wystarczy że noga mu sie teraz podwinie i koleś idzie siedzieć znów, i pewnie zdaje sobie z tego sprawe.

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

iwonus_s
 Wysłana - 8 listopad 2005 09:01      [zgłoszenie naruszenia]

dete, a może ona cię poprostu olewa??

..............

Znawca -

dete
 Wysłana - 8 listopad 2005 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

Iwonus_s sam już tego nie rozumiem. Staram sobie tłumaczyć jej zachowanie patrząc na jej wiek. Ona ma tylko 17lat..

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 8 listopad 2005 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

" pisała mi ze mnie kocha, po prostu było widać, że mie kocha." - jak laska po takim krotkim czasie to mowi to Ty powinienes sie domyslic ze to jakas glupia malolata..

Jezeli zerwala z Toba przez smsa i nie chciala pozniej nawet pogadac to powinienes sie utwierdzic w tym przekonaniu co napisalem wyzej..
Dziwne tez jest ze majac 21 lat tak sie zachowujesz..
Daj sobie z nia spokoj bo jest chyba malo powazna..ja ******le smsem zerwac i nie powiedziec nawet normalnie co i jak..
Nie przejmuj sie a poki co masz to [http://www.insomnia.pl/temat155494/]

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zostawła mie:-(

Strony: 1 2 3 4 5 6