FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15834 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
związek a wózek inwalidzki 
[powiadom znajomego]    
Autor "związek a wózek inwalidzki"   

zaga.
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy bym zdecydowal sie na taki zwiazek, zalezy.
Jednak wiem na pewno,ze nie zdecydowalbym sie na zwiazek z dzieczynami jak bambochaaa.

bambochaaa
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

Jednak wiem na pewno,ze nie zdecydowalbym sie na zwiazek z dzieczynami jak bambochaaa

bo to zla kobieta jest

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

zaga.
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

To Ty powiedzialas , ale pewnie jestes zla nie jestes .
Ja to dopiero niedobry jestem

aniius_
 Wysłana - 4 lipiec 2006 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

no to teraz ja..długo się zbierałam żeby coś tutaj napisać,no i oto tworze:)przez 8miesięcy byłam z cudowym człowiekiem, spedzalismy cale dnie ze soba, imprezowalismy,widywalismy sie codziennie, gdy go nie bylo czulam sie tak jakby brakowalo mi reki,powietrza,potrafilismy cala noc przegadac o wszystkim i o niczym przez gg lub tel..cos niesamowitego.. naprawde strasznie sie ze soba zwiazalismy i bylo super..cudownie..nie przeszkadzało mi to ze śmigał na wózeczku..zanik mięsni..i chociaz nie jesteśmy juz razem nadal bardzo sie szanujemy, wspaniale dogadujemy i spedzamy ze soba duzo czasu, jestesmy Przyjaciolmi:)dlatego wiem ze zwiazek z osoba na wózku jest mozliwy..jest tylko troszke inaczej jak ze zdrową osoba ale tez moze byc fantastycznie!!!naprawde:) ps. swoją droga..opowiem jeszcze jedna history z mojego zycia..:)całkiem niedawno poznalam chlopaka na necie, bardzo mi sie spodobal, cos mnie do niego ciagnelo, bo chociaz nie wiedzac jeszcze co jest grane nie chcialam zaczynac nowych znajomosci- ponownie weszlam do niego na stronke..no i tak sie zaczelo..zaczelismy gadac i normalnie fantastyczny chlopak!!!jest niesamowity..cieply, kochany, a jednoczesnie potrafi zbesztac mnie kiedy sobie zasłuze, badz nie zasłuze:):)tez smiga na wózeczku...ironia?zbieg okolicznosci...zanik mięsni..:)Mama się smieje że przyciagam ich jak mucha do lepu czy jakoś tak;):)jest moim idealem naprawde!!!!wiem, ze nigdy z nim nie bede, nigdy tez sie nie spotkamy, tak postanowilismy, własciwie chyba ja tak postanowiłam, ale strasznie mi na nim zalezy i mysle ze jemu na mnie tez..dlatego chcialam tylko skromnie zaznaczyc, ze zwiazki z osobami niepełnosprawnymi nie róznią sie w zasadzie niczym od związku z osoba "normalna":) zycze wszystkim (a może i sobie samej też?) wytrwałosci i podjecia słusznej decyzji, kiedy stanie sie przed takim wyborem..być z kimś zmechanizowanym bądz nie..:) :)ps. Damianku dzieki ze istnieją takie osoby jak Ty:* wielgaśny busiak;):)cmook

Nothing lasts forever
I'm sorry, I can't be perfect
Now it's just too late
And we can't go back

hallucyon
 Wysłana - 5 lipiec 2006 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

@aniius_

Jesteś W-I-E-L-K-A!!!

Ekspert -

Boss-man
 Wysłana - 5 lipiec 2006 04:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tak samo jak Maciek nie jestem tolerancyjny i nie mógłbym tak żyć z osobą na wózku,taka jest prawda (moja) i napewno nie jednego/ej z Was a wypowiedzi typu: "jak Ci się podoba" itp uważam za głupie,większość z Was nie spotkała się z takim problemem i możecie sobie tak wmawiać,rzeczywistośc jest inna...niestety...

Dziękuje za w wysłuchanie,teraz możecie komentować i słać bluzgi...

Zmieniony przez - boss-man w dniu 2006-07-05 04:44:43

Ludzie którzy piją są dla mnie niczym...niczym bracia

Znawca -

evenement_
 Wysłana - 5 lipiec 2006 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

Uważam, że Ci którzy myślą, że nie mogli by być z osobą niepełnosprawą wiąze sie to przedewszystkim z problemami jakie taka osoba niesie. Nie łudźmy sie z taką osobą nie zrobisz tego co z osobą pełnosprawną. Do tego dochodzi jeszcze nasza sytuacja finansowa jeśli jesteśmy z taką osobą w związku (małżeństwo). Niestety ale to też kosztuje i nie wszystkich stać na to. Zabiegi, leczenie, rehabilitacja.. jeśli będziemy więcej zarabiać i nie myśleć w każdej minucie o tym czy ja jutro będe miał prace to wtedy pewnie też będziemy mieli inne (lepsze) podejście do tego i pewnie nie tylko do tej sprawy. A ja wcale nie uważam, że osoba niepełnosprawna to osoba gorsza.
Jeśli macie mnie za materialiste to wcale tak nie jest. Poprostu jestem w pewnym sensie realistą ale i troche optymistą.

Ja chyba nie mógłbym być z taką osobą...pisze chyba bo to jest trudna decyzja i pewnie życie mnie jeszcze dużo nauczy.

zaga.
 Wysłana - 5 lipiec 2006 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

no i kobiecie jest latwiej...

Imo. na odwrot

Jezi
 Wysłana - 5 lipiec 2006 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Znam takiego klienta co jezdzi na wozku.Kiedys skoczyl na glowke i go sparalizowalo od pasa w dol.Z rekami tez cos ma bo sa tez jakies lekko sparalizowane.widzialem go w jego sklepie komputerowym.Byla tez jego zona ktora poznal po wypadku.przez ten wozek mu sie nieposzczescilo.Ta jego babka uroda niegrzeszy i dosc pulchna jest.No i jest z nim w ciazy.A matka mojego kolegi ktora tez go zna powiedziala na wiesc ze jego zona jest w ciazy."Jednak niewszystko mu uschlo"

Boss-man
 Wysłana - 5 lipiec 2006 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

j/w identyczny przypadek

Ludzie którzy piją są dla mnie niczym...niczym bracia

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

związek a wózek inwalidzki

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16