FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15744 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
związek a wózek inwalidzki 
[powiadom znajomego]    
Autor "związek a wózek inwalidzki"   

MarvBoy
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 18:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

dziwny dzień
dziwnych ludzi spotkałem
w tym zostałem zapoznany z laska na wózku inwalidzki, tak to faceci mają że jak poznaja laske gdzieś w myslach mają związek wszystkie + i -

dziewczyna bardzo miła, naprawde ładna studentka (ino pewnie sie domyślacie) i naprawde nie sprawiało mi to problemu, że jest zmechanizowana. A że poznaliśmy sie przy piwie nie odprowadziłem jej do domu (wiecie pijany nie prowadze )

A wy jak na to patrzycie? Na jakiego rodzaju ułomności jesteście w stanie przymknąć oko ? Robi to jakaś różnice, inaczej postrzegacie takie persony?

Ekspert -

potargany
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

to raczej my jestesmy niepelnosprawni wobec tych osob ...

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

trudno powiedziec, nigdy nie bylam w takiej sytuacji. gdyby mialo to byc tylko z litosci zdecydowanie nie a innych rzeczy nie obstawiam, bo siebie w tej kwestii nie umiem przewidziec;p

zrk
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

jesli ty czujesz sie dobrze w jej towarzystwie i wozek ci nie przeszkadza to na***** ci opinia innych

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie będe udawał kogoś kim nie jestem. I powiem szczerze, byłby to dla mnie bardzo duży problem jak nie zaporowy <yes>

chciał czy nie chciał, ale jestem bardzo nietolerancyjny <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

__Kamil__
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

takie gadanie, kazdy będzie udawał swietego ze nie przeszkadza ze to ze tamto kur**, takie same jest pieprzenie o urodzie, ze wygląd nie wazny i inne gowniane teksty ! wiadomo ze lepiej byc ze zdrową osobą, ale jezeli ona jest naprawde fajna to tez nie widze zadnych problemów, to juz zalezy od ciebie a nie od nas

zreszta mam wrazenie ze mowisz o niej z jakąs pogardą ;/ więc nie jestes jej wart !!

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2006-06-06 19:40:23

Life is a game, learn to win.

Znawca -

Skarbowy
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie poznałem nigdy żadnej dziewczyny na wózku, ale chyba ciężko byłoby mi związać sie z taką, z prostej przyczyny - dziecko. Nie wyobrażam sobie opieki nad dzieckiem przez osobę niepełnosprawną, w sytuacji gdy ja byłbym w pracy. To moje bardzo subiektywne podejście do tego tematu, ale trudno.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

ja w ogóle sobie nie wyobrażam związku z dziewczyną na wóżku
i to z wielu powodów <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Redred1
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Nie widze problemu zadnego, no chyba ze lozkowy - czy osoba sparalizowana od pasa w dol jest sprawna seksualnie ? powaznie pytam

[http://www.hadyk.pl]

[http://www.alanhadyk.pl] - webdesign , 3d , identity , logo , identyfikacja wizualna

piotrusxtc
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ogolnie to ludzie zmechanizowani jak to okresliles sa oki i nic do takowych osob nie mam. Osobiscie laski takiej nie poznalem wiec nie wiem na 110% co by bylo ale sadze ze nic w moim przypadku. Moze i jestem cham i s****iel ale mysle przyszlosciowo. I oczywiscie to tylko i wylacznie moje zdanie i tylko i wylacznie brane pod uwage hipotetycznie wiec sobie kasowania nie zycze!!

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 6 czerwiec 2006 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem to strasznie indywidualna sprawa. Marvboy taki związek na pewno napotyka na więcej przeszkód ,niż związek z zdrową osobą. Ten wątek był już poruszany przy tamacie Evernever.Nie każdy się nadaje i tyle.
Często też, rodzina i znajomi reagują dziwnie Taki ostracyzm społeczny,że osoba chora jest gorsza

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2006-06-06 19:55:42

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2006-06-06 19:56:18

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

związek a wózek inwalidzki

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16