FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16715 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
związek z dużo młodszą kobietą 
[powiadom znajomego]    
Autor "związek z dużo młodszą kobietą"   

Andromedaa
 Wysłana - 25 czerwiec 2007 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

A nie ma to przypadkiem związku również z wiekiem ??
Takie wykształcone Kobiety, a więc takie +25 sa najczęściej świadome już swojej seksualności, tego co mogą dać i dostać.

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 25 czerwiec 2007 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

a to na pewno tez, tylko ze panie powyzej lansują jakąś teorie mającą pokazac, ze wykształcenie/intelekt ma jakikolwiek wpływ na to jak łatwo jest babkę przelecieć

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

searme
 Wysłana - 25 czerwiec 2007 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

Patrząc na to, co się wyprawia na wszelkich wyjazdach integracyjnych, szkoleniach i innnych konferencjach, gdzie wszak bywają same inteligentne i wykształcone to teoria trochę utyka

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

Liar
Irish
 Wysłana - 25 czerwiec 2007 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to mowia: moze miec nawet 16 lat, byleby mlodo wygladala

STONE UPON STONE
UPON FALLEN STONE

Andromedaa
 Wysłana - 25 czerwiec 2007 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Jak searme

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 25 czerwiec 2007 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie dlatego sie smieje z tego co bylo napisane na poprzedniej stronie, bo doskonale wiem jak trudne i niedostepne są te wyksztalcone i inteligentne

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Andromedaa
 Wysłana - 25 czerwiec 2007 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba trafić na dobry grunt

Ekspert -

laywoman
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

vlad , nie smial bys sie, gdybys zlapal przekaz mojej wypowiedzi - nie chodzi o ilosci kochankow , bo kazda spolecznosc, nacja, krag kulturowy czy religijny, bedzie posiadal te cnotliwe i te puszczalskie - ja raczej sie zastanawiam nad satysfakcja zaliczenia kogos, komu wystarczy jeden drink , by za chwile z tym kims kotlowac sie w wyrze - a niestety po tym wszystkim, nie ma sie ochoty na pozostanie w tejze skotlowanej poscieli , bo nie ma sie o czym slowa zamienic. Zobacz do czego sie odnioslam a nie zarzucaj mi tworzenia teorii , ktora nie ma odwierciedlenia w rzeczywistosci - nie mowie o efekcie ktorym jest wyladowanie w lozku , mowie o efekcie ktory zajdzie w glowie , tego pana ktory liczyl na kontakt ze szmira. To mocno okrojona materia , a Ty trujesz o oczywistosciach.

[http://www.insomnia.pl/temat199094/] klik klik tutaj jestem

kanarek
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 22:06     
 Usunięta przez kanarek za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

IśKaa
 Wysłana - 11 sierpień 2007 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

mÓj Qmpel ma 24 a chodzi z 13 ;ddd

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

związek z dużo młodszą kobietą

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Co teraz? | Koniec w związku... a ponowny powrót | Dobrze zrobiłem ? i co dalej ? | Pogromca metody SS | Jak zwalczyć samotność? | Pytanie do dziewczyn - co podoba wam sie w mężczyznach? | co mam robic? | [obrazek] smieszny albo prawdziwy a moze i nawet smutny. | Nie moge byc z dziewczyna ale ja kocham :( | Wasze dziewczyny i ich podejscie | Słońce, plaża, dupeczki, browczyk - wakacje | Obsesyjna milosc | Jak długo tak jeszcze | kobieta mojego zycia | Załamana... | co to miało wszytsko znaczyć???! | strony podobne roksy | anonse erotyczne | Midi | oskary | nls | doping mózgu | mózgu | w co ona gra | oscar | ekstrema | regulamin ogólny sił zbrojnych | nike | sabinamaj | agnieszka frykowska | filmiki dla A", Ac .punA ,A"1,w | jakie ciuchy nosisz i gdzie kupujesz | szczecin sliownia | testoviro | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.