FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16708 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
związek z dużo młodszą kobietą 
[powiadom znajomego]    
Autor "związek z dużo młodszą kobietą"   

smallblack
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD.IV nie wnikam szczerze mówiąc, jednak jak nawet jest to sponsoring to, o czymś trzeba razem rozmawiać? Gdzieś wyjść? Wspólnie coś robić? ale co.. oprócz łóżka oczywiście.

i`m so excited and I just can`t hide it!

VLAD.IV
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

nie pytaj mnie co faceci robią w takich związkach, bo nawet maszyne do ruchania mozna sobie znaleźć na poziomie umozliwiajacym sensowną konwersacje...
a o czym rozmawiac z 18 latką?
o tym co ma zadane na jutro?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

smallblack
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Noi to mnie zastanawia.. a może to syndrom potrzeby TATUSIOWANIA..?

VLAD.IV
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

ja nigdy nie mialem takich skłonnosci - wczesniej mialem raczej starsze od siebie kobiety, teraz mam młodsze, no ale bez przesady

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

searme
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Facet na ogół szuka dużo młodszej, bo sobie nie radzi w relacjach ze starszymi, albo ma silną potrzebę dominacji/robienia za bożyszcze (mam na myśli stałe zwiazki, a nie jakieś dorywcze bzykanko oczywiście) A małoletniej łatwo zaimponować, w zasadzie wystarczy być na studiach i piwo postawić Taki związek może być na początku nawet udany, ale po paru latach z reguły panna dorasta i okazuje się, że ma zupełnie inne potrzeby i oczekiwania wobec partnera niż parę lat wcześniej.

Sama mając 17 lat zwiazałam się z facetem 8 lat starszym, inna sprawa że byłam jak na swój wiek dojrzała, no i to autentycznie wielka miłość była, całe 7 lat przetrwała Ale widzę z własnego doświadczenia, że nastolatek, choćby i najbardziej dojrzały, jeszcze bardzo się zmieni, gdy tymczasem starszy partner pozostaje takim, jakim był. Więc takie relacje są mało perspektywiczne, nawet gdy teoretycznie wszystko jest ok. Poza tym starszy facet zaraz zaczyna przynudzać o ślub i dzieciaki, a przeciętna 20 latka raczej na takie coś nie jest gotowa

Najzabawniejsze, że teraz, gdy teoretycznie różnica wieku nie powinna stanowić problemów, kompletnie nie interesują mnie faceci starsi o więcej niż 5 -6 lat...

Zmieniony przez - searme w dniu 2007-06-20 16:25:26

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

smallblack
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

searme każda w wieku 16,17 lat ba 18 krzyczy, że jest dojrzała... jakoś tylko średnio to widze.. sama skończyłam 19 lat a wiem, że jeszcze wszystko przedemną i tak naprawde dopiero ucze się życia..

VidaL
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja nigdy nie mialem takich skłonnosci

Przecież mówiłeś mi ostatnio, że miałbyś ochotę się związać z jakąś gorącą i dojrzałą szesnastką

Ekspert -

smallblack
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

zauważyłam w moim otoczeniu, że większośc "facetów" chłopców przedział wieku 19-25 lat wiążących sie z dziewczynkami 15 - 18 wmawiają wkoło (tak naprawdę wmawiając sami sobie) ŻE ICH DZIEWCZYNA JEST WYJATKOWA BO JAK NA SWÓJ WIEK JEST BARDZO DOJRZAŁA...

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Dużo młodszej laski nie traktowałbym poważnie i zupełnie nie rozumiem tych, którzy takie młode sobie biorą..

To jest tak jak Vlad pisze... Sam rzadko kiedy mam o czym pogadać z licealistką, wolę rówieśniczki, albo starsze... i doprawdy żal mi dupę ściska jak widzę kolesia 24 lata z 17 letnią laleczką... Nie rozumiem tych gości, to musi być chyba naprawdę poważny kompleks żeby brać się za tak młode, łatwe laski

Pamiętam jedną znajomą, co w wieku 16 lat miała takiego 25 letniego faceta... Kupował jej bieliznę, jakąś biżuterię, stawiał obiady... tylko tego nie kapowałem po co, skoro i tak mu nie dawała Ale dumna była z tej erotycznej bielizny jak***** s****ysyn

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Znawca -

searme
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

searme każda w wieku 16,17 lat ba 18 krzyczy, że jest dojrzała... jakoś tylko średnio to widze.. sama skończyłam 19 lat a wiem, że jeszcze wszystko przedemną i tak naprawde dopiero ucze się życia..

Myślę, że jednak w porównaniu z przecietną dojrzała byłam, pochlebię sobie , mam na myśli zarówno osobowość, zainteresowania, jak i fakt, że byłam już wtedy praktycznie samowystarczalna finansowo. No i oczywiście wydawało mi się wtedy, że już wiem wszystko o życiu Z perspektywy 10 lat myślę, że nie było ze mną wówczas najgorzej, ale i tak miałam ogroooomną drogę do dorosłości. Tylko że to się dostrzega dopiero z dystansu, za kolejne 10 lat pewnie tak samo ocenię obecną siebie.

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

związek z dużo młodszą kobietą

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Da sie kvrwa w ogole zapomniec? | klasowy problem kumpla | Życie jest chore... | pierwsza randka | Obraczki | Duży problem z (byłą) dziewczyną | Starsza dupeczka | mianuje cie swym przyjacielem | rezygnacja z dobrego na rzecz lepszego + ryzyko | Po chvj mi to mówią? | Studia | inicjacja po 2-3 tyg?? | o co chodzi.. | Dziewczyna ze szkoły na studniówkę | Co za pinda | Jakie jest Wasze zdanie/ Co byście sobie pomyśleli ? | ona ucieka | slodki skorwiel | agnieszka grochowska | edyta herbuś | kinga rusin | sonia bohosiewicz | the fappening | szukam sponsora | automatyka i robotyka | spawanie | córka dwa baty | robił zdjęcia | robił zdjęcia xxx | Manchester | melanie brown | katy pery | MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu | penis stoi jest twardy i niechce opaść | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.