FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16711 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
związek z dużo młodszą kobietą 
[powiadom znajomego]    
Autor "związek z dużo młodszą kobietą"   

VLAD.IV
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież mówiłeś mi ostatnio, że miałbyś ochotę się związać z jakąś gorącą i dojrzałą szesnastką

no i gadaj tu z takim poufnie

a ta 16 to było też dla picu, bo obok jakis prokurator siedział

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2007-06-20 16:32:02

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

smallblack
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze tylko 1 pytanie:

JAK w wieku 17 lat mogłaś być niezależna/samowystarczalna finansowo? ja chodziłam do szkoły wtedy.. pozatym nikt ani myślał o zastrudnieniu 17 latki, no chyba że na wakacje.

i`m so excited and I just can`t hide it!

searme
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

He he, przypomniało im się, że mój były trener w wieku 36 lat wyrwał 17-tkę i nawet się znią potem chajtnął a inny kolo z tego samego środowiska dla 16-tki rzucił żonę i trójkę dzieci...Więc rózne się przypadki zdarzają...w sumie patologia ale nie taka rzadka wcale.

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

VLAD.IV
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Seróweczka była mistrzynią świata w boxie tajskim, przy okazji rekieterką rezydenta Camorry na europę wschodnią

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

searme
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

JAK w wieku 17 lat mogłaś być niezależna/samowystarczalna finansowo? ja chodziłam do szkoły wtedy.. pozatym nikt ani myślał o zastrudnieniu 17 latki, no chyba że na wakacje.

Miałam stypendium sportowe, a od 18-tego roku życia uczyłam angielskiego, pracowałam jako hostessa / tłumaczka na róznych targach, no i całkiem nieźle na tym wychodziłam

searme
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

Seróweczka była mistrzynią świata w boxie tajskim, przy okazji rekieterką rezydenta Camorry na europę wschodnią

Vlad, naślę na Ciebie kumpli z Camorry za to
W tamtym czasie to o MT jeszcze nawet nie słyszałam, he he

Jeszcze a propos moich źródeł dochodów przypomniało mi się, że prowadziłam szeroko zakrojony handel wypracowaniami, też z tego były niezłe zyski Aż się dziwię, że taka operatywna byłam...

Zmieniony przez - searme w dniu 2007-06-20 16:39:20

smallblack
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

searme ah to chyba że :)

i`m so excited and I just can`t hide it!

VidaL
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ale tak serio, to ja nie mogę tego pojąć. Nie wiem, może się za bardzo postarzałem przy mojej pannie, może jestem dziwny, albo to społeczeństwo i ci młodzi ludzie są dzisiaj tacy po***ani, że nie byłbym w stanie wytrzymać z większością lasek, które są młodsze ode mnie, a pewnie i w moim wieku.

Autentycznie to już powoli mnie to zaczyna w****iać. Jestem jakoś max wyczulony na taką typową tępotę i głupie zachowania zwłaszcza u lasek. Miałem niestety "przyjemność" ostatnio podróżować z taką dupą do łóżka mojego kumpla. ****a laska rok młodsza, a taka tępota, niedojrzałość, paniusiowatość i księżniczkowatość od niej biła, że myślałem, iż ******lnę ją w tym samochodzie. Tyle dobrze, że przez połowę drogi zapychała się frytkami z McDonalds'a, bo bym nie zdzierżył. I o co w tym wszystkim chodzi. Czemu tak jest, ja rozumiem, że są różne charaktery, ale większość tych z***anych zachowań z którymi się spotykam wynika z wieku.

Ekspert -

searme
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Vidal, ja byłam ostatnio na wyjeździe szkoleniowym z laskami po studiach, pracującymi po wypasionych korporacjach, a Twój opis pasuje jak ulał

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

Bo robią im ****a papkę z mózgu od małego tymi wszystkimi durnymi serialami, książkami, ******leniem o tym jakie to nie są wyjątkowe i wspaniałe.
Pieprzą im, że życie jest proste, że jest git, że one są najważniejsze.
Żeby się im przypodobać podbudowują ich wysoką samoocenę... Zewsząd słyszą jakie to one nie są piękne, dojrzałe, mądre, inteligentne... Nawet jeśli to skończone idiotki.

Zresztą większość ludzi to syf, jednolita papka, która do niczego się nie nadaje...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

związek z dużo młodszą kobietą

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: jaka jest Wasza opinia...?;> | O siostrach i niecierpliwym penisie. Kto jest winny?! | Zjajżyjcie tu! Prosił bym o rady | Mała rozkminka | Pobicie dziewczyny :/ | konflikt:/ | było dobrze ale przez nia sie z***a... | jaja czy co?? | gadanie przez telefon :-) | slodki skvrwiel - definicja | utracona miłość | SEPARACJA !!!!!! DORADZCIE COŚ :((( | Jak czesto widujecie sie ze swoim partnerem? | Jak to zaczac | Krótkie, proste pytanie. | Miękka faja/Stalowe jaja ;) | adamek | adamek stream | kwalifiacja wojskowa | jay z | laski nasza klasa | sex na żywo | wynalazki i wynalazcy | sex na żywo | lubie doswiadczone | turcy | opowiesci | ponaglenie do pracodawcy | akumulator | animal opowiadanie | black keys | m jak miłość 1096 | świadkowie jehowy | jak zmyć plamy po nadmanganianie potasu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.