FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16748 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
związek z dużo młodszą kobietą 
[powiadom znajomego]    
Autor "związek z dużo młodszą kobietą"   

varna
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

farmazony opowiadasz galenika, znam wiele przykładów z rzeczywistości w niezgodzie z Twoją tezą a bynajmniej nie potwierdzających takiej reguły.

lucas761
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

moja wypowiedz nic nowego nie wniesie. ale jesli to ma być zwiazek 20-15 to tylko na ruchanie. Jeśli 30-25 i wiecej to wszystko gra

h

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Też uważam, że podstawowe cechy charakteru wykształcają się stosunkowo wcześnie.

podstawowe, czyli ze nie wypada srac na dywan, ze nie wypada trzymac lyzki cala reka, myc zeby 2 razy dziennie itd. a reszta cech wychodzi dopiero w praktyce w zyciu spolecznym

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

To są przyzwyczajenia a nie cechy charakteru

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Znawca -

xxmotylxx
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

podstawowe, czyli ze nie wypada srac na dywan, ze nie wypada trzymac lyzki cala reka, myc zeby 2 razy dziennie itd. a reszta cech wychodzi dopiero w praktyce w zyciu spolecznym
od kiedy to sa cechy charakteru?

jacek,
masz absolutna racje, pytajac gdzie jest ojciec tych dziewczynek? moze pil kolejne tanie wino na lawce w parku? rownie dobrze mogl byc zajety czymkolwiek innym, praca, robieniem kariery, tak czy inaczej ogromny wplyw na zachowanie dzieci maja rodzice, tak samo jak wielka role odgrywaja w ksztaltowaniu charakteru (nie: nawykow)

mlody czlowiek nie kieruje sie swoim umyslem, szuka wzorcow wsrod osob z najblizszego otoczenia, jesli nie ma takiego w rodzicach, to sa kolezanki, koledzy, mniej lub bardziej rozwinieci,

powod jest jeden - panny w wieku 22lata + to w wiekszasci przebrane sredniej(lub mocno sredniej ) urody dewotki, ktore uwazaja sie za najlepsze na kuli ziemskiej

i tylko jeden

nie wydaje mi sie, chyba ze wolisz te nieprzebrane wyjatkowej urody puste 16?

Zmieniony przez - xxmotylxx w dniu 2007-06-20 19:36:17

Zmieniony przez - xxmotylxx w dniu 2007-06-20 19:38:07

laywoman
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasciwie temat sie wyczerpal , kiedy padlo zdanie, ze faceci duzo starsi , podrywja mlodsze , bo nie wiedza jak zabrac sie za te w swoim wieku lub starsze. Lenistwo, niewiedza, brak ambicji , ewentualnie leczenie wlasnych kompleksow spowodowanych wiekiem. Ale tu mowa o tym duzym rozstrzale wiekowym i to w wtedy , kiedy kobieta zakrawa na nastke .
Roznica kilku lat kiedy jest sie po dwudziestce w zwyz - to zadna roznica. Ja jestem w zwiazku z facetem o 7 lat starszym .

[http://www.insomnia.pl/temat199094/] klik klik tutaj jestem

Sweet69
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

osobiscie stary nie jestem, a mimo to uwazam sie za duzo za starego na poznanie naprawde ladniej kobiety z prognaza na konkretny zwiazek

powiedzmy wprost, ze nie jesteś w stanie zarwać dziewczyny, która by Ci naprawdę odpowiadała....
a, ze jesteś
a). cienki w uszach
b). leniwy
c). odp a + b

to pewnie i tak w końcu zadowolisz sie jakimś zdewociałym ochłapem

co do tematu:
Co to znaczy "dużo młodsza"? 5, 10 lat? 20? 50 ?
nie bedę wyjeżdzała z malolatami bo to niesmaczne...
moim zdaniem i jak na mój gust różnica 5 lat to maks wyjątki są do 10 jeszcze ale to i tak mniejszość...

powyżej to wg mnie sponsoring, tatusiowanie albo h wie co, inna dewiacja.

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Lay, a możesz mi odpowiedzieć dlaczego jesteś ze starszym facetem tyle lat. I nie mów, że akurat tak się złożyło i w nim się zakochałaś, bo człowiek się nie zakochuje w 5 minut. Czyżby jakaś przegawa starszego nad rówieśnikiem

Aha, i nie pytam złośliwie, tylko z ciekawości.

Ekspert -

laywoman
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

POmyslisz sobie ze odpowiadam jak nastolatka , ale co tam - mialam zawsze slabosc do starszych , mimo ze wiazalam sie nawet z mlodszymi. Zawsze bardziej pociagal mnie juz pewien wypracowany styl, wyrafinowany flirt, wiedza i łebskosc ->czyt:glowa na karku. Nie umniejszam mezczyznom mlodszym ode mnie czy rownolatkom - absolutnie , raczej to ja mam pewne zboczenie niz im czegos brakuje, albo to poprostu przypadek, ze milosc mojego zycia okazala sie ode mnie starsza . Moj luby powoluje sie czasem na slowa Urbana , ktory pwiedzial , ze "jesli masz ochote po wszystkim (czyt seksie) wyjsc do drugiego pokoju i zapalic papierosa , to znaczy ze nie bylo warto" . To byl/jest jedyny facet , z ktorym w lozku cenie sobie w 100% nie tylko seksualne akcje ale i wyzyny intelektualne . Czuje , ze sie przy nim rozwijam, ma mi wiele do zaoferowania - mam na mysli zyciowe doswiadczenia i ciekawy swiatopoglad , a ja mam ciagly tego deficyt. I to chyba dlatego.

Zmieniony przez - laywoman w dniu 2007-06-20 20:26:34

[http://www.insomnia.pl/temat199094/] klik klik tutaj jestem

VidaL
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

zyciowe doswiadczenia

No właśnie, pewnie większość kobiet nawet tych, których nie można określić jeszcze tym mianem ma podobne podejście. I może nawet nie jest to ich podejście, tylko chęć wpisania się w standardy posiadania starszego faceta. Więc tym samym tak ostro nie krytykowałbym facetów, latających za młodyszymi (chociaż 20+ i 15-stka, to nawet dla mnie jest przegięcie), ale często laski po prostu nie dają szans rówieśnikowi, tylko dlatego, że jest rówieśnikiem.

No, ale na całe szczęście mnie ten problem nie dotyczy

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

związek z dużo młodszą kobietą

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Dac sobie spokój? | no i dostałem wała:-( | jak jej to wytlumaczyc | Wy to macie łeb | Teraz moja kolej :-) | Dwie kobiety | Ona czy ja ? | Doradzcie co mam dalej robić?:( | Jak postąpić? | jestem nieszczęsliwy chociaż ona jest | Być tą drugą? Czyli jak zniszczyć tą pierwszą :) | niedoceniona kochanka | "kocham cie" | Przyjaciolka mojej kobiety wykozystuje ich przyjazn jak jej to wytlumaczyc | zdrada czy nie ? wybaczyć czy nie? POMOCY | jak zdobyć ją ponownie | hack gadu gadu | sokołów | sex praca | agencja poszukkije pana | krociak | murano | karpacz | kelly lebrock | wasze fotki | wasze | stare czasopisma motoryzacyjne | najlepsze filmy 2012 | anita zaboroś | Przymszyk | obara | kolczyk | celebrity | router | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.