FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16745 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
związek z dużo młodszą kobietą 
[powiadom znajomego]    
Autor "związek z dużo młodszą kobietą"   

patryk172
 Wysłana - 21 czerwiec 2007 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

W0DNY i gorum - Sog Duchowy Andromedaa - chyba się niezrozumieliśmy

W0DNY
 Wysłana - 21 czerwiec 2007 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

" ale planowac ulozyc sobie zycie albo sprobowac dluzszy zwiazek z taka malolata jest praktycznie awykonalne."

no są wyjątki są ;)

ale żadko :P

<>> When Is No More Room In Hell The Dead Will Walk The Earth <<>

JESTEM JAK STARY POLONEZ - BEZ SSANIA NIE RUSZE :D

patryk172
 Wysłana - 21 czerwiec 2007 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze są wyjątki... We wszystkim Przykład - Moi Rodzice Od małolata byli ze sobą! Ale kiedyś były inne czasy, teraz większość dziewczyn ma po******lone w głowie pozdr.

FH
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

zasada jest taka, że im jestes straszy tym bardziej zaciera się róznica wieku:) np 4 lata róznicy w wieku 21 a 17 to duzo... ale natomiast 28 a 24 to juz normalna rzecz:)

Zmieniony przez - FH w dniu 2007-06-22 00:10:38

pozdrawiam:)

XTC_MAN
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam znajomego -21 lat ma (już z nim nie utrzymuje kontaktu) ,jego panna na obecną chwile ma 13 lat a zaczeli byc razem jak miala 12.To jest ****A chore !!!!!! Pedofil za***any :/ (nie jest to żaden farmazon-w nowej hucie wszystko jest możliwe)

Zmieniony przez - XTC_MAN w dniu 2007-06-22 10:09:33

malygarb
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

o k...a co na to rodzice tej dziewczynki ?
koledzy z klatki powinni mu lekki w******l spuscic zeby sie ogarnal

XTC_MAN
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

Co na to rodzice tej dziewczynki ?? Niemam pojęcia ,ale wiedzą o tym całym gównie.Jego starzy też wiedzą i widocznie nie widzą w tym nic dziwnego.Koledzy tylko spisali mu winde w klatce i jego piętro i nieodzywali sie do niego i mu ciupali ale zrobił numer na sylwestra że ich zaprasza bo ma wolny kwadrat a w przeddzień sylwestra powiedział że jednak starzy będą i odwołał wszystko (chciał żeby zaczęli się do niego odzywać przez tego niby sylwestra-cwaniaczek jeden).S****iel zwyrodnialec jeden.

gorum
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

ja znalem przypadek 26 latek albo i wiecej i 14 letnia laska jak zaczeli byc ze soba choroba jak dla mnie

nie trawie falszywych ludzi, imprezowych kurew, chujoganow, ozonowcow, paris hilton, dody i reszty scierwa. i jestem mil

gienek78
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

To ja miałem znajomego kilka lat temu. Facet w wieku około 35 lat i wyrwał sobie 16 latkę. Jak ich razem zobaczyłem to pierwsze co pomyślałem sobie to: idzie ojciec z dzieckiem.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

FH
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie choroba... tez mam młodszą dziewczynę dlatego zagadałem ale 22 a 18 lat przy poczatku znajomości już ujdzie przecież:)

pozdrawiam:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

związek z dużo młodszą kobietą

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: oświadczyny | Nie moge sie zakochac !!! | jak wyznać miłość dziewczynie? | Walczyć czy nie... | Co robić? | "Lof song" %-) Czyli przez uszy do serca.... | Rozstania i powroty | I co teraz ??? Dlaczego tak sie stało. | Łzy mężczyzny | co począć?? | Dziwny przypadek | End of my story&#8230; | tematy rozmów z laskami... | następne kroki | Miłość i zdrada | rozwód kosztuje tylko 600zł | siostra ma 10 lat | rozqrwiciel | trójka | roksa dania | lech roch | warto przeczytac | warto | podejrzenia pana whichera | śmierdzi | penis śmierdzi | Maszynki do papierosów | górniak playboy | zdjela majtki | iga wyrwal | taktyka drużyny | moms | milfs galleries | moms galleries | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.