FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 873 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
zwolnienie lekarskie - praca 
[powiadom znajomego]    
Autor "zwolnienie lekarskie - praca"   

kewliczek
 Wysłana - 14 sierpień 2009 01:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, sytuacja przedstawia sie nastepujaco: pracuje w firmie jestem zatrudniony na umowe o prace, umowe podpisuje na poczatku kazdego miesiaca na jedwen miesiac jest to zalatwiane przez agencje pracy dlatego wyglada to tak troche dziwnie, mam jeden tydzien wypowiedzenia jezeli chce sie zwolnic, czy bedzie wszystko dobrze pod wzgledem prawnym jezeli dam zwolnienie lekarskie 1 wrzesnia kjtore bedzie wazne przez 3 tygodnie i po dwoch tygodniach napisze wypowiedzenie czyli 3 tygodnie wrzesnia bede na zwolnieniu i po tym zwolnieniu nie bede juz pracowal czyli we wrzesnie wogole nie bede pracowal, na ile lekarz moze dac zwolnienie? czy sa jakies progi czy cos takiego? wiem ze jak jestem na zwolnieniu lekarskiem to dostaje 80% stawki, moge tak zrobic czy nie? z gory dzieki za pomoc

anc_kozak
 Wysłana - 14 sierpień 2009 08:26      [zgłoszenie naruszenia]

Możesz dać, ale jak masz umowę na czas określony 1 miesiąc to klauzula o wypowiedzeniu jest bezskuteczna.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

audi80gliw
 Wysłana - 14 sierpień 2009 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

umowe o prace mozna chyba tylko 2 razy podpisac na miesiac, 3 musi byc na nieokreslony wiec troche nie rozumiem

anc_kozak
 Wysłana - 14 sierpień 2009 14:14       [zgłoszenie naruszenia]

No proste, podpisuje z 2 podmiotami na zmianę.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zwolnienie lekarskie - praca

Warto przeczytać: WSA - PZPN licencja | Policja za drzwiami | Sprawa z rejestracją pojazdu | motor125 | Garaż i samochod, a podatek | Samej przez granice | Kupno dolarów ? | Holandia - Zwrot podatku | brak informacji o sprawie | Kupno telefonu drogą mailową, gg. POMOCY | Tajemnica handlowa | roszczenia z tytułu spadku | Oszust z allegro. | Ile oni dostali by w Polsce? | Wezwanie do US | Kradzież+nieletni | sake | RB045081582CN | zeszmaci | Modelka bielizna | Modelka | oglozenia | michnik | michnik89 | qbek | qbek89 | diamond foxxx | tanie alko | wioluś | po jakim czasie mozna przepisac mieszkanie | mati919191 | truchła | Koaela | Klaeeo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.