FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 716 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
zwolnienie z pracy 
[powiadom znajomego]    
Autor "zwolnienie z pracy"   

forsztek
 Wysłana - 2 listopad 2009 14:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam wszystkich mam taki problem. firma w której pracuje za granica w Francji oczywiscie legalnie i na francuskich warunkach postanowiła mnie zwolnic powód napisali z przyczyn ekonomicznych. I mam takie pytanie czy nalezy mi sie jakas odprawa? czy jakis zasiłek? itp.
pozdrawiam

baruch
 Wysłana - 2 listopad 2009 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

To już niestety reguluje droit français. Wątpię, żeby ktoś się na nim tutaj znał.

brak czasu

Specjalista -

forsztek
 Wysłana - 2 listopad 2009 18:33       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za odpowiedz.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zwolnienie z pracy

Warto przeczytać: Potrącenie psa | Zakladam firme | Dowcip o LPR! | Lewica I Prawica | Marian Curyło - Przemyślenia, odkrycia, cytaty (skarbnica mądrości) %-)))) | W co zainwestować na rok? | posiadanie | Armia%-) | Jeden dzień z pracy Danuty Waniek... | Co mi grozi za to? | FISKUS-KONTO BANKOWE | Zasiłk dla bzrobotnych | egzaminy państwowe na aplikacje | Kochany wujek zza oceanu | punkty, miejsca, kandytaci---> aplikacja | Rynek walut | altintopi | OR-MO | najlepsze tematy sonda | polki na emigracji | polki na emigracji i | minekraft | Dostaje odmowy seksu u płci kobiecej | asus2010 | nie dla os b | wymowa napisana po angielska czasownik w nieregularnych | dicortineff | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.