FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3869 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
zwracanie na siebie uwagi, czy to dobry pomysł? 
[powiadom znajomego]    
Autor "zwracanie na siebie uwagi, czy to dobry pomysł?"   

atlanic
 Wysłana - 13 marzec 2010 15:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

hej mam pytanie, znow głównie do mężczyzn. chodze do drugiej klasy LO i jestem uważana za jedną z ładniejszych dziewczyn w szkole. Jest pewien facet który mi sie podoba, raczej nie zwraca na mnie uwagi,on nie ma dziewczyny i jest rok starszy. wczoraj wieczorem wpadłam na szafke i dzisiaj mam siny cały policzek. nie wygladam jakos strasznie ale stwierdzilam ze napewno nie pokaże sie tak w szkole. po 2 godzinach wpadlam na to ze jesli bede chodzila tak po szkole to bede zwracac na siebie uwage i on napewno mnie dostrzeże. stąd pytanie do was panowie, co byście pomyśleli jakbyście zobaczyli ładną dziewczynę z sinym policzkiem, zainteresowalibyście się nią, mieli na uwadze i zaciekawili co się stało czy pomyśleli sobie ze od takiej trzeba trzymać się z daleka po albo ma pato rodzine, albo chlopak ja bije albo jest lumpem co szuka zaczepki? a moze macie inne sposoby na zwrocenie uwagi? co przyciągnęłoby wasze zainteresowanie?

luki3000
 Wysłana - 13 marzec 2010 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

pomyślałbym sobie że Twój eks już nie mógł i sprzedał Ci tube na pożegnanie

Moczykijek
 Wysłana - 13 marzec 2010 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym pomyślał że przesoliłaś zupe

Dla waszej wiadomości znów tu jestem %-)

Znawca -

Incrap
 Wysłana - 13 marzec 2010 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

smaruj kremem masz 2 dni nie pokazuj sie pobita

Andromedaa
 Wysłana - 13 marzec 2010 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Koleżanko ładna, a nie lepiej wykazać się odwagą i zagadać do niego ?

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 13 marzec 2010 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

albo ma pato rodzine, albo chlopak ja bije

Pewnie tak bym pomyślał. A najprawdopodobniej w ogóle bym olał sprawę, o ile bym nie miał innego powodu by spojrzeć.
Ja tam bym zagadał w jakiejkolwiek sprawie, choćby czymś związanym ze szkołą, jak mu się spodobasz to sam spróbuje podjąć jakieś działania. Zresztą wyczujesz czy coś "zaiszkrzyło". Jak Cię zbędzie to sobie daruj.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Eipiq
 Wysłana - 13 marzec 2010 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro jesteś jedną z najładniejszych to aż się dziwie, że ktoś taki pyta o takie rzeczy na forum.

Wisniowiec
 Wysłana - 13 marzec 2010 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ona nie zagada sama "bo jest jedną z najładniejszych" i jej nie wypada samej sie odzywac

Aż taki problem wpaśc na niego "przypadkiem" w jakimś miejscu? 2LO a głupie to jak but

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -

mitek168
 Wysłana - 13 marzec 2010 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dla niego nie jestes"najładniejsza"
zwieksza mase
zmniejsz samoocene
poszukaj innego misia pysia

Znawca -

dewastat0r
 Wysłana - 13 marzec 2010 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

dobra zagadam w poniedzialek do ciebie

Znawca -

h1m
 Wysłana - 13 marzec 2010 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym pomyślał, ze lubisz ostry seks i bicie ****em po twarzy. Idz, na pewno sie połakomi.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zwracanie na siebie uwagi, czy to dobry pomysł?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Kobiety etc...a raczej ich brak | pomoc w ważnej sprawie :) | czy coś ze mną nie tak?? | co zrobić z takim przypadkiem ? | Dziewczyna | Ja 21 ona 17 | dlugi zwiazek - niepewnosc, prosze o pomoc! | co dalej hmm? | problemów ciąg dalszy %-) | cos ze mną nie tak?? | Jak go odzyskac? co o tym sadzic? | Moja dziewczyna i jej Przyjaciołka | Walka o zwiazek... | Jak odzyskac eks? | Strach kobiety przed nowym zwiazkiem | Granice moralności | domówka | kokoban | kokonut nutrition | ile powinien trwać seks | skyn | ile powinien trwać seks | bambochaaa | jmns | mleqs | sylwia gruchała | BF3 | battlefield 3 | my size | wach | oczyszczanie | milioner | elastan | bfstan | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.