FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10597 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
zycie nie jest lightowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "zycie nie jest lightowe"   

załamany1
 Wysłana - 28 grudzień 2004 22:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

zaczne od poczatku.Wiec tak w szkole byla pewna piekna dziewczyna,ale nawet nie marzylem o niej bo wydawalo mi sie to kompletnie nierealne,ale nie moglem od niej oderwac wzroku i po jakims czasie ona sie skapnela ze sie na nia gapie,i zaczela sie do mnie usmiechac i zaczelismy sobie mowic czesc wydawalo mi sie ze sie jej spodobalem,mijal czas dalej mowilismy sobie czesc,potem byly wakacje i sie w niej zakochalem na maxa,po wakacjach odwazylem sie i podszedlem do niej przedstawilem sie pogadalismy chwile,2 raz podszedlem do niej o ksiazke,3 raz zapytalem sie czy nie pojdzie ze mna polmetek i powiedzialem ze mi sie za***iscie podoba,powiedziala ze sie zastanowi,za 3 dni powiedziala mi ze moze isc ale jak pojda jeszcze jej 3 kolezanki a jak nie to ma inne plany,poprosilem o telefon i dala mi go,tego samego dnia napisalem ze ja kocham,a ona napisala ze mialbym szanse ale ma chlopaka,potem gadalismy za 3 dni 5 minut i powiedziala"za malo cie znam zeby powiedziec czy cos do ciebie czuje".potem byla przerwa 3 miesiace dopiera napisalem smsa ze ja kocham itd,ona odpisala jednym krotkim smsem"malo mam na koncie"napisalem pusc sygnal jak mozemy pogadac w poniedzialek"puscila,w poniedzialek powiedziala tylko ze nie moze odwzajemnic moich uczuc bo mam chlopaka,napisalem jej potem ze chce porozmawiac 20 minut,umowilismy sie na 13 odpisala ze na 14 ale nie przyszla a o 14.15 puszcza mi smsa ze ja sie spoznilem zadzwonilem do niej gdzie jest i szybko tam pobieglem,powiedzialem jej ze nie wierze w to ze ma chlopaka,ale ona oczywiscie lala wode.i powiedziala jeszcze "powinienes sie cieszyc swieta ida"a teraz powiem dlaczego nie wierze ze ma chlopaka...1)pytalem sie wielu osob co sa z jej miejscowoci-wszyscy powiedzieli ze nie ma chlopaka(ona tlumaczyla to tym ze oni mieszkaja dalej od niej i ze kolega gada tak zeby sie ponabijac)2)w 1 smsach napisala mi ze jest z nim od pazdziernika 2002,a jak z nia gadalem teraz to ze od sierpnia(powiedziala ze od pazdziernika to oficjalnie)3)jakby miala chlopaka to by mi od razu jak sie pytalem o polmetek powiedziala ze ma chlopaka(mowi ze myslala ze chce pojsc jako kolega)4)we wrzesniu 2002 podobno chciala sie umowic z jednym chlopakiem(ona miowi ze to nie prawda)5)podala mi imie nazwisko tego chlopaka i sprawdzilem w ksiazce telefonicznej czy jest wogole takie nazwisko-nie bylo)czuje sie upokorzony,nie mam juz poczucia wartosci,nie chce mi sie zyc,po co ona mnie oszukiwala gdy powiedziala "nie jestes w moim type sorry"to spoko latwiej bym to przelknal,a dlaczego mnie nie chciala???1)jest rok starsza i piekna moze miec kazdego faceta nadzianego,on ma mature w tym roku i byc moze liczy ze pozna kogos na studiach,wiec po co jej taki dzieciak jak ja?moj blad polegal na tym ze ja ludzilem sie ze moge sie jej podobac...******le wszystko

Znawca -

Gosia_p
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

po co jej wogole mowiles ze ja kochasz
nie byliscie razem ani nawet sie nie spotykaliscie
takich rzeczy nei mowi sie od tak
moim zdaniem ona sie przestraszyla
za szybko to zaczelo sie krecic - o te twoje uczucia do niej mi chodzi

Ekspert -

Zgniłek
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

znam ten ból..........

VooDooDoll
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

Na początek sog za pamieć do cyferek
Nie przejmuj sie, dziewczyny takie są, nie potrafia mówic prosto z mostu, ze nic z tego nie bedzie. Pewnie myslała, że tak będzie ci łatwiej.
Pozatym, moze cos jeszcze z tego będzie A jak nie ta, to inna... Tyle nas na świecie...
Cheer up

Specjalista -

załamany1
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

no niby tak ale to i tak by nic nie zmienilo

Znawca -

VooDooDoll
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie, Gosia dobrze prawi Chyba sie troszkę pospieszyłeś.
Wyobraź sobie, ze podchodzi do ciebie dziewczyna, całkiem jesteś zainteresowany, jest wszystko fajnie, sytuacja powoli się rozkręca. I nagle trzy dni później dostajesz smsa, ze ona cie kocha.
Pewnie uciekł bys gdzie pieprz rosnie.

Specjalista -

JA_rosz
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

urzekla mnie Twoja historia ale to nie jest bravo masz soga a co tam :D

JA_rosz
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jak mozna kochac kogos z kim sie nawet nie rozmawialo ???

załamany1
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

ale jakby mi sie podobala to bym sie umowil

Znawca -

załamany1
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

rozmawialismy pare razy,co zrobic zeby sie odkochac?

Znawca -

psycho_19.
 Wysłana - 28 grudzień 2004 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

bo tak to juz jest z kobietami same nie wiedza czego chca ale nie martw sie nie ta znajdzie sie inna!! pozdrawiam :)

Nigdy nie mow nigdy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zycie nie jest lightowe

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11